Як вибрати принтер для будинку.

Лазерні, струменеві, чорно-білі, кольорові, багатофункціональні - і це все принтери! Але який же з них найкраще підійде для вдома? Спробуємо розібратися в особливостях пристроїв для друку і визначити, що купувати.
Інструкція
1
Найчастіше для будинку набувають кольорові струменеві принтери, які вміють друкувати як документи, так і фотографії. Саме тому в комп'ютерних магазинах таких моделей більшість, і ціни на них доступні майже кожному власнику комп'ютера. Змінні картриджі для струменевих принтерів недорогі, і їх, при бажанні, можна заправляти спеціальним чорнилом, що дозволяє істотно знизити витрати на друк. До недоліків струменевих принтерів можна віднести низьку швидкість друку і розмиття надрукованого тексту або зображення при попаданні вологи.
2
Великою популярністю також користуються і багатофункціональні пристрої (МФУ), що поєднують в собі принтер, сканер і копіювальний апарат. МФУ зазвичай роблять на базі струменевих принтерів, переваги та недоліки яких уже відомі. Однак при незначній різниці в ціні, додатково до принтера ви отримуєте сканер і повноцінний копіювальний апарат, який підійде для виготовлення копій в невеликих кількостях, що буває часто необхідно. Вибираючи МФУ, переконайтеся, що пристрій може виконувати функції копіра, не вимагаючи включення комп'ютера - це дозволить зробити копію документа в будь-який момент, навіть якщо комп'ютер зайнятий або виключений.
3
Для тих, кому вдома доводиться багато друкувати, найкраще купити лазерний принтер, швидкість друку якого буде значно вище будь-якого струменевого аналога, а вартість картриджа окупиться великою кількістю копій друку. Це особливо актуально для любителів друкувати книги. Термін служби лазерних принтерів значно вище, ніж у струменевих, тому, витративши один раз гроші на покупку принтера, ви надовго вирішите проблему друку. На жаль, вартість кольорових лазерних принтерів і раніше висока, і не кожен може дозволити собі купити такий пристрій для будинку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kBwBH_hGL9E