Як міняти масло в двигуні.

Заміна масла в двигуні відноситься до планового технічного обслуговування автомобіля і проводиться через кожні 10, 15 або 20 000 кілометрів пробігу автомобіля згідно рекомендаціям виробника .

Інструкція
1

Якщо ви придбали новий автомобіль, то дбати про заміну масла в двигуні повинні майстри сервісного центру, в якому обслуговується ваше авто. Вам потрібно уважно ознайомитися з сервісною книжкою, отриманої при купівлі автомобіля, і регулярно приїжджати на чергове ТО (технічне обслуговування). В іншому випадку ви ризикуєте втратити заводську гарантію.

2

Якщо ви володієте автомобілем, гарантійний термін якого вже вийшов, ви можете звернутися для заміни масла у двигуні в будь автосервіс, де вам виконають всі роботи і нададуть гарантію на виконані послуги.

3

Якщо вам хотілося б спробувати себе в ролі автомеханіка, то виконати таку не складну процедуру, як заміну масла у двигуні, ви зможете самостійно, маючи в наявності естакаду або гараж з оглядовою ямою.

4

Для цього встановіть автомобіль так, щоб ви мали однаковий доступ до моторного відсіку як зверху, так і знизу. Заглушіть двигун. Викриття пробку картера двигуна і злийте відпрацьоване масло в заздалегідь приготовлену ємність об'ємом 5 - 10л. Викриття масляний фільтр і дочекайтеся, поки масло повністю не стече.

5

Змастіть гумову прокладку нового масляного фільтра невеликою кількістю масла і вкрутіть фільтр в посадочне місце. Не слід докладати велике зусилля, інакше при такій заміні масла викрутити фільтр буде складно. Вкрутіть пробку картера.

6

Відкрийте маслоналивную пробку, розташовану на кришці головки блоку циліндрів і влийте масло не більше? від обсягу, рекомендованого виробником авто. Витягніть щуп і переконайтеся, що рівень масла знаходиться між відмітками Min і Max. Закрийте маслоналивную пробку.

7

Заведіть двигун на 20-30 сек., після чого заглушите його і перевірте рівень масла. При необхідності долийте ще невелика кількість масла.

Корисні поради

Не слід заливати масло вище позначки Max або нижче позначки Min - і в тому і в іншому випадку ви ризикуєте серйозно пошкодити двигун, що може привести до дорогого ремонту.