Як вибрати соковитий стиглий кавун.

Настає сезон кавунів, але багато людей відмовляються від цього корисного і смачного плоду лише з однієї причини - вони не вміють вибирати соковитий і стиглий кавун.

Я багато бачила статей з фотографіями про різні способи правильного вибору кавуна. Але ідеально точного так і не знайшла. Відповідний за всіма параметрами, зазначеним кимось в якійсь статті, кавун опинявся недоспілим. Все частіше мене відвідувала думка, що я щось роблю не так.

Одного разу на кавунових розвалі я довго перебирала, вкотре, кілька претендентів на мій стіл. І хвостик сухий, і забарвлення яскрава-контрастна. Але як зрозуміти результат постукування кавуна? Його не передати словами. Його потрібно дізнаватися. Дивишся на які обирають, стукають і прикладають до вуха, і не розумієш. Який звук повинен бути? А якщо я не чую цей дзвінкий бавовна, а на тріск стисненого плода сил не вистачає, то що? Виходить, для мене все кавуни - нестиглі.

Замислилась я так, тримаючи в руках один примірник, і за звичкою почала настуківать знизу пальцями якусь мелодію. Друга рука спокійно лежала зверху плода, злегка торкаючись його пальцями. І, о Боже, я відчула вібрацію. Неначе стукаєш по ємності з водою з одного боку, а вона тобі відповідає з іншого.

Судорожно хапаю другий примірник і починаю настуківать - глухо: немов стукаєш в набитий ватою посудину. Хапаю третій, четвертий - от!

Беру обидва відреагували кавуна додому на перевірку. І так, о диво! Я, нарешті, двічі, вибрала дуже соковиті і стиглі кавуни.

Тепер я ходжу за кавунами сміливо: сухий хвостик, акуратний яскраво-контрастний плід з жовтим бочком, вібруючий від моїх легких постукувань.

Спробуйте і ви, може, тепер перестанете помилятися у виборі соковитих і спілих кавунів?