Як зробити фотоколаж.

Колаж з фотографій - оригінальний і творчий спосіб виставити на огляд ваші фото. Можна зробити колаж в якості подарунка комусь з особливої нагоди або ж зберігати його вдома, щоб на нього дивилися ваші близькі та гості. Фотоколаж можна зробити з нагоди знаменної дати або поворотного моменту в житті, або просто таким способом продемонструвати свої фотографії.

Перш ніж почати робити колаж, потрібно продумати і підготувати декілька речей.

1. Виберіть тему, яка додасть значення фотографіям в вашому колажі. Ви можете вибрати фото, які представляють певний життєвий етап або подію, наприклад, час навчання в старших класах школи або ювілей. Або ви можете вибрати щось більш абстрактне, наприклад, любов або дружбу. Тема також допоможе визначити, чи будете ви використовувати інші предмети в своєму колажі.

2. Виберіть фотографії, які ви хочете використовувати, зі своєї колекції або почніть робити знімки, відповідні вашої теми.

3. Створіть план верстки колажу. Перш ніж почати приклеювати об'єкти клеєм або скотчем, або друкувати копії, переконайтеся, що ви продумали дизайн того, як буде виглядати кінцевий продукт. Оцініть розмір фотографій. Чи збираєтеся ви поєднувати зображення різних розмірів в одному колажі, або хочете домогтися однаковості? Подумайте над квітами колажу та іншими предметами, які ви хочете додати, а також про матеріал для фону і його відтінку.

4. Поліпшите свої фото. Ви можете віднести їх до фахівця з редагування зображень або самостійно виправити фото на своєму комп'ютері. Переконайтеся, що фотографії виглядають найкращим чином. Обробка фото в таких програмах як AdobePhotoshop дозволяє застосовувати настройки і ефекти, які допоможуть фотографіям добре поєднуватися в одному колажі.

5. Виберіть носій колажу. Ви можете створити повністю настроюється електронний колаж за допомогою редагування зображень і програм для дизайну верстки. Ви також можете роздрукувати такий колаж на високоякісної фотопапері або роздрукувати кожну фотографію окремо, щоб зробити звичайний колаж. Вибирайте щільний фоновий матеріал і клей, що не містять кислоти, і накладайте фото відповідно до свого плану верстки.