Взуття з магазину: Як повернути гроші за поганий товар.

Взуття в магазинах зараз багато. Підчас знайдеш туфельки, два дні паплюжив, і підошва відклеїлась. У разі, якщо ви дотримуєтеся деякі правила, зарадити: вам повернуть гроші або замінять на іншу пару. Тільки треба пам'ятати ці кілька моментів.
Інструкція
1
При покупці взуття уважно вивчіть термін придатності: протягом цього часу ви можете звернутися з претензією в магазин. Взуття обов'язково забирайте з магазину з коробкою і чеком. Будинки ще раз уважно все подивіться. Якщо взуття виявилася з дефектом, вам її обміняють без будь-яких проблем або повернуть гроші.
2
Навіть якщо ваше взуття розвалилася в процесі шкарпетки, сміливо кладіть її в коробку, беріть чек, де повинна бути вказана дата продажу (пам'ятаєте: ваша дата, коли взуття розбилося, повинна укладатися в термін придатності). Ймовірно, продавець попросить написати вас заяву і вказати термін, коли ваша заява буде розглянута. Ви можете наполягти на своїй присутності при експертизі, якщо вважаєте за потрібне. По закінчення терміну, зазначеного в заяві, ви приходите в магазин і забираєте гроші, або погоджується взяти іншу пару взуття.
3
Якщо ж проведена експертиза вказує на вашу провину за пошкодження взуття, гроші вам не повернуть. В цьому випадку ви можете звернеться до суду і настояти на другий експертизі. Тільки майте на увазі, що якщо ви не зможете довести, що виною послужила неякісне виготовлення, а не ваша недбалість, вам ще доведеться заплатити і за експертизу, зроблену магазином.
Корисна порада
Уважно прочитайте закон про права споживачів. Ви переконаєтеся, що сьогодні невигідно випускати недоброякісну продукцію. Тому взуття краще купувати в магазині, а не на ринку.