Як купити золото.

Всі знають, що інвестиції в золото - найприбутковіші в даний час. Але для того, щоб інвестувати в нього, не обов'язково купувати цілі злитки. Існує декілька способів купити золото на біржі, і кожен має свої переваги.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
  • Вільні фінансові кошти для інвестицій
Інструкція
1
Не самий вигідний, але найочевидніший вид покупки золота - фізична. Не варто купувати злитки та прикраси (покупка оподатковується і чи набагато виростуть в ціні), але варто придивитися до рідкісних колекційним монетам. Придбання золотих монет податком не обкладається, а якщо її тираж обмежений, то вже через пару десятків років ви зможете отримати колосальні відсотки від свого вкладення.
2
Можна купувати золото вклавшись в цінні папери металу. Ніяких податків і ліквідність висока. Одна папір - це щось близько 3 грам золота. Купити акції можна у брокерів, що працюють з біржами, які торгують акціями Всесвітнього Золотого Ради (GBS). Практикуйтеся в торгах на біржі, відкривши пробний аккаунт на сайті одного з численних інтернет-брокерів. Як тільки відчуєте себе впевнено, можна зайнятися покупкою паперового золота.
3
Купити золото можна, вклавшись в акції видобувних компаній. Це найскладніший спосіб вкладень - адже зростання і падіння акцій залежить від вартості золота лише побічно. Потрібно добре орієнтуватися в ринку цінних паперів, кожен день слідкувати за котируваннями і діяльністю обраної компанії, купувати, продавати. Вивчіть зведення біржових новин перед покупкою акцій якогось конкретного видобувного підприємства.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Kis5DqLxTlM