Як встановити самому раковину.

Від того, яка раковина встановлена на вашій кухні чи у ванній кімнаті, залежить не тільки зовнішня привабливість, але і зручність користування системою водопостачання. А від того, як вона встановлена, залежить, затопите ви сусідів поверхом нижче і зіпсуєте зовсім нещодавно зроблений ремонт чи ні.
Інструкція
1
Перш, ніж встановлювати раковину , потрібно правильно вибрати ту, єдину, яка не один рік буде радувати вас.Перечіслім умови, які потрібно врахувати. Колір, форма раковини повинні відповідати дизайну приміщення і тих сантехнічних приладів, поряд з якими вона буде встановлена. Габарити повинні бути в межах вільного простору місця установки. Також важливий і спосіб закріплення раковіни.Еслі перша умова суто індивідуально і залежить тільки від вашого смаку, то останні два вимагають підготовки. Перед тим, як йти в магазин, ретельно заміряйте і запишіть всі розміри (габарити вільного простору, відстань між трубами, діаметри труб, різьбу і пр.). Для цього визначитеся з місцем розташування раковини. Наприклад, у ванній кімнаті найпростіше і розумне рішення - помістити раковину поряд з ванною. По-перше, можна заощадити на змішувачі (залишити один змішувач на ванну і раковину за рахунок довгого носика), по-друге, зручність підключення зливу (можливість використовувати вже існуючий). Способів установки і кріплення раковини існує декілька.
2
Кріплення раковини на стільницю. Для цього в стільниці вирізаємо отвір, що точно повторює форму раковини. Раковина встановлюється в цей отвір і закріплюється. Стик між раковиною і стільницею герметизується силіконом. Змішувач встановлюється і закріплюється на раковині. Після цього проводиться підключення до холодної і гарячої воді гнучкими шлангами через окремі крани. Під'єднується сифон, закріплений на сливі раковини до основної каналізації, герметизується місце з'єднання.
3
Кріплення раковини на стіну. Це кріплення добре при наявності вмонтованих в стіну труб гарячого і холодного водопостачання, до яких змішувач підключається гнучкими шлангами. Труба зливу також має бути вмонтована в стіну, слив раковини підключається до отвору зливної труби гофрованим шлангом і герметизується. Якщо стіна цегельна або бетонна, за допомогою дюбелів, на висоті 70-80см від рівня підлоги кріпляться кронштейни, на які встановлюється і закріплюється раковина.
4
Кріплення раковини на тумбочку. На спеціально підготовлену тумбочку встановлюється раковина і закріплюється за допомогою кріпильних деталей. Так як сифон знаходиться всередині тумбочки, можна встановити будь-який його тип, зовнішній вигляд підключення не має значення. За допомогою наявних на змішувачі гайок і прокладок він закріплюється на раковині, гнучкими шлангами підводимо гарячу і холодну воду, після чого з'єднуємо сифон з зливний трубою. Місце з'єднання герметизируем. Тумбочку зовсім не обов'язково майструвати самому. Сьогодні є величезний вибір раковин-тумб. Залишається тільки підібрати її за розмірами, кольором і формою.
Зверніть увагу
Не перестарайтеся при закручуванні різьблення.
Корисна порада
При під'єднанні змішувача до водопровідних труб використовуйте спеціальну ущільнювальну стрічку для створення герметичності.