Як встановити перекладач.

Електронні перекладачі бувають різними: одні вміють переводити слова або тексти, використовуючи підключення до інтернету, а інші роблять те й інше в оффлайн режимі. Встановивши відповідну програму, ви вирішите для себе більшість питань з перекладом.
Інструкція
1
Якщо вам потрібен якісний словник для перекладу між 11 найпопулярнішими мовами світу, завантажте один з електронних словників Lingvo. На сайті www.lingvo.ru вам буде запропоновано встановити на свій комп'ютер безкоштовну пробну версію програми, переваги якої ви зможете оцінити протягом 15 днів, після чого ви зможете вирішити чи потрібно вам оплатити повну версію. Електронні словники Lingvo повністю автономні і не вимагає для своєї роботи підключення до інтернету.
2
Якщо ваш комп'ютер постійно підключений до інтернету, ви можете скористатися безкоштовним перекладачем слів і текстів між 42 мовами за допомогою програми Dicter. На сайті www.dicter.ru ви можете завантажити на свій комп'ютер невеликої інсталяційний файл і запустивши його, отримати доступ до миттєвого перекладу з усіх програм Windows. Робота з перекладачем вкрай проста: ви виділяєте текст і натискаєте клавіші Ctrl + Alt (або клацаєте на значку в треї), а у відповідь отримуєте готовий переклад, який можете скопіювати і вставити в будь-який текстовий документ.
3
Якщо з'єднання з інтернетом не гарантоване або відсутній, встановіть перекладач Promt. На сайті www.promt.ru ви знайдете декілька варіантів перекладачів і словників і, встановивши пробну версію будь-якого з них, протягом 7 днів ви зможете переводити слова і тексти між 6 основними європейськими мовами. За подальше використання програми вас попросять заплатити.
Корисна порада
Установка кожної з програм не викличе ніяких складнощів - запустите завантажений файл, і установка буде проведена в автоматичному режимі.
Як показує статистика в інтернеті, один з найпоширеніших браузерів - це Opera. Дана програма має вельми зрозумілий і дружній інтерфейс, забезпечує швидке завантаження інформації з інтернету і надає широкі можливості для настройки. Крім того, розробники постійно випускають для Opera оновлення та корисні утиліти. Для перекладу тексту є також зручна міні-програма.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - браузер Opera.
Інструкція
1
Щоб скористатися перекладачем прямо в браузері, потрібно в додаток інтегрувати спеціальний віджет. На офіційному сайті компанії викладаються всі віджети, які призначені для різних завдань. Запустіть браузер і зайдіть на сторінку http://widgets.opera.com/widget/13162/. Ви можете вивчити всі корисні утиліти в розділі Opera Widgets, але в даний момент нас цікавить утиліта для швидкого перекладу веб-сторінок прямо в браузері.
2
Вивчіть список запропонованих версій під рядком Opera Versions and Widget Versions, знайдіть свою версію браузера. Якщо ви не знаєте, який версії ваша Opera, зайдіть в меню, виберіть розділ «Допомога» і пункт «Про програму» або About Opera. В сторінці буде вказана версія в одній з перших рядків.
3
Виберіть і скачайте відповідну утиліту-перекладач. У нашому випадку це Opera 10.50-10.63 - Google Translator 2.7. Натисніть на картинку утиліти, і майже відразу ж виникне діалогове вікно, в якому вам буде запропоновано встановити перекладач. Натисніть кнопку «Встановити» або Install. Назва кнопок залежить від встановленого мови в програмі.
4
Установка віджета станеться за секунди. Тепер міні-програма вбудована в ваш браузер, і для перекладу тексту вам тепер всього лише необхідно виділити його і натиснути праву кнопку миші на виділеній ділянці. У випадаючому меню виберіть пункт «Перевести», а потім необхідну мову зі списку.
5
Подорожувати по інтернету стало ще зручніше. Тепер користувачеві не потрібно обмежувати своє віртуальне інтернет-простір російськомовними сайтами. Можна легко замовляти товари та спілкуватися з іноземцями завдяки зручному перекладачеві, вбудованому в Opera.
Зверніть увагу
Як скайп перекладач працює? Все дуже просто, Ви пишите на своїй рідній мові повідомлення, а перекладач скайпу відправляє переклад повідомлення вашому співрозмовнику і на борід повідомлення співрозмовника переводить Вам. Далі (Close). Ви успішно встановили google перекладач для скайпу. Тепер спочатку запускаємо Skype і заходимо під своїм логіном.