Як фарбувати стіни.

Фарбування стін є відмінним способом швидко перетворити зовнішній вигляд приміщення. Щоб правильно фарбувати, потрібно знати основні вимоги, які пред'являються до поверхні стін, і до використовуваних інструментам.
Інструкція
1
Фарбувати можна як отшпаклевать поверхню, так і обклеєні спеціальними шпалерами стіни . Якщо ви приймаєте рішення про фарбування в процесі ремонту, то подумайте про те, що шпаклівка стін під фарбування повинна бути виконана ідеально - будь-які вади будуть добре видні на забарвлених стінах. Шпалери, навпаки, приховають недоліки, допущені під час шпаклівки, і якщо у вас недостатньо досвіду для виконання якісної шпаклівки стін, краще вибрати шпалери під фарбування.
2
Рекомендується використовувати Колеруемие фарби - в разі нестачі фарби ви завжди зможете придбати той же колір, використовуючи код фарби, отриманий при колеровке. Використовуйте матові фарби, якщо бажаєте досягти спокою і гармонії, і глянцеві, якщо вам потрібна атмосфера динаміки - глянець робить кольори більш яскравими і насиченими.
3
До фарбування стін слід пофарбувати стелю. В іншому випадку краплі фарби можуть забризкати забарвлені стіни . Потім стіни слід обробити грунтовим розчином, який видалить дрібну пил і покриє поверхню тонким шаром грунту, зміцнивши верхній шар шпаклівки.
4
Після висихання грунтовки можна починати фарбувати. Налийте в кюветку фарбу, наберіть валиком невелику кількість фарби і починайте фарбувати зверху, чергуючи вертикальне ковзання валика з горизонтальним. Так ви досягнете рівного покриття, і не залишите перепусток. Особливо важливо дотримуватися такий принцип роботи валиком при нанесенні фарби світлих тонів.
5
У кутах і на стиках стін з стелею використовуйте для фарбування малярську кисть, тому що валиком пофарбувати такі місця буде вкрай складно. Після того, як стіни будуть повністю пофарбовані, дайте фарбі висохнути, і нанесіть ще 1 - 2 шари.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ekQNgV7wCf0
Зверніть увагу
Висихання фарби ще не означає, що поверхня повністю готова до використання, адже для повного висихання фарбі може знадобитися від 1 до 4 тижнів. В цей час краще уникати механічних впливів (чистка, мийка) пофарбованої поверхні.
Корисна порада
Не рекомендується виконувати роботи при температурі нижче + 5 ° С.