Як дресирувати кішку.

Прийнято вважати, що кішки дуже норовливі. Проте, цих граціозних тварин можна багато чому навчити, якщо знати їх особливості і смаки.
Вам знадобиться
  • Іграшки, які любить кішка
  • Ласощі
  • Терпіння і любов до тварин
Інструкція
1
Починайте навчати кошеня, коли він досягне 7 місяців. Поспостерігайте за ним. Що він найбільше любить робити? Якщо він невтомно скаче з усіх предметів, ви зумієте навчити його стрибати через обруч або, скажімо, на плече господаря. Коту, який з легкістю підіймається по шторах, припадуть до душі трюки, пов'язані з лазіння.
2
Навчіть кішку приходити по сигналу на кухню. Вона і без заклику з задоволенням відвідує цю частину будинку, де її завжди чекає щось смачне. Покличте кішку командою «до мене!» І покладіть їй їжу, коли вона прийде. Відпрацюйте команду "до мене" в різних ситуаціях. Після того, як кішка її виконає, не забудьте її погладити або пригостити ласощами.
3
Навчіть кішку сідати по команді. Для цього прослідкуйте, коли вона сама захоче сісти, і дайте команду. Як тільки кішка її виконає, приголубте тварина.
4
Після того, як кішка почне сідати по команді, навчіть її давати лапку. Коли кішка сяде, промовте і візьміть лапу в свої руки. Відразу після цього дайте кішці ласощі або погладьте. Повторюйте цю вправу до тих пір, поки кішка не почне давати лапу самостійно.
5
Навчіть кішку приносити вам різні предмети. Використовуйте предмети, які кішці найбільше подобаються. Після кожного успішно виконаного завдання заохочуйте свою улюбленицю.
6
Коли кішка освоїть прості команди, переходите до більш складним. Прийоми використовуйте ті ж самі: коли кішка сама захоче зробити якийсь рух, подайте команду, після чого заохотьте тварина.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jKj6Ee5dvA8
Зверніть увагу
Ніколи не примушуйте кішку. Толку від цього все одно не буде, а в будинку з'явиться нервове жівотное.Не карайте кошку.Не турбуйтеся, якщо тварина не відразу починає виконувати команди. Якщо ви хочете чогось навчити кішку, наберіться терпіння. Кожна вправа доведеться виконувати багато разів.
Корисна порада
Закликаючи кішку на кухню, говорите спокійно і ласково.Іспользуйте тільки ті предмети, які кішці подобаються. Чи не перевтомлюйте кішку. Займайтеся з нею часто, але потроху. Вчіться оцінювати можливості кішки і діяти відповідно до них. Не вимагайте від неї того, чого вона ніколи не зможе зробити.