Як зробити обличчя худее.

Повний особа має свої переваги, наприклад, воно змушує свого власника здаватися молодшим. Але якщо ви все-таки втомилися від рум'яних пухких щічок, і мрієте про витонченої вилицювате, є кілька способів зробити особа худее.
Вам знадобиться
  • Косметика
  • Особистий стиліст
  • Набір аксесуарів і прикрас
Інструкція
1
«Схуднути» особі допоможе сила макіяжу. Використовуйте такий трюк: на область під вилицю нанесіть темний тон рум'ян, а в місце природного розташування - світлий хайлайтер. Так ви своїми руками створите нову, більш виразну лінію скул.
2
Ще один спосіб зробити особа худее - за допомогою зачіски. Наприклад, високий кінський хвіст візуально витягує особа . Добре працюють так само зачіски з начосом.
3
Правильно підібрані сережки теж допоможуть особі схуднути. Якщо у вас повне кругле особа , уникайте прикрас, які повторюють його форму. Зупиніть свій вибір на довгих сережках. Вони будуть притягувати погляд оточуючих і відволікати увагу від пухких щічок.
4
Примусьте особа схуднути за допомогою намист, бус, ланцюжків і підвісок. Всім широколицею ні в якому разі не рекомендується носити прикраси-нашийники або будь-які інші, розташовані близько до шиї прикраси. Вони акцентують увагу на щоках і подвійному підборідді. Виберіть ланцюжок достовірніше і вирушайте підкорювати знайомих новим образом!