Як намалювати русалку. Як зробити ланцюжок русалки.

Цікаво, а русалки дійсно існують? Або історії про людину з риб'ячим хвостом - всього лише легенди, придумані стародавніми старцями? Хтось вважає розповіді про русалок абсолютною вигадкою, інші кажуть, що бачили їх своїми очима. Так чи інакше, певний образ русалки присутній в уяві кожної сучасної людини, завдяки ілюстраціям до казок і мультфільмів про русалок. Намалювати русалку самому нескладно, для цього, головне - чітко уявляти у себе в голові вигляд цього загадкової істоти.
Інструкція
1
Спершу слід намалювати олівцем у верхній частині аркуша паперу невелику окружність (голову майбутньої русалки).
2
Трохи нижче наміченої голови дівчини необхідно намалювати дві однакові маленькі окружності, розташовані на одному рівні.
3
Нижче цих двох маленьких круглих деталей треба намітити підставу хвоста русалки. На малюнку воно зображується у вигляді досить-таки великий за розміром окружністю.
4
Тепер на голові русалки за допомогою двох різних за величиною окружностей слід намітити квітка.
5
Двома плавними лініями на голові русалки потрібно намалювати чубок. Від неї за допомогою безлічі різних за розміром окружностей слід зобразити волосся таємничої красуні.
6
Від великої окружності, що служить підставою хвоста, потрібно провести вниз дві плавні лінії, з'єднані між собою на деякій відстані від зазначеної окружності. Чим відстань від основи хвоста до точки перетину ліній більше, тим хвіст русалки вийде длиннее.
7
По обидві сторони від кінця хвоста русалки необхідно намалювати 2 великих плавника.
8
Тепер двома плавними лініями слід з'єднати підставу хвоста русалки і дві маленькі окружності, зображені на початковому етапі малювання. А також слід намалювати трикутну лінію, спрямовану вниз, від основи хвоста. Зараз же можна вже видалити всі зайві олівцеві лінії з нижньої частини малюнка ластиком.
9
Далі русалку необхідно намалювати шию і лінію плечей.
10
А після цього - витончені тоненькі ручки.
11
Зайві лінії з верхньої частини малюнка необхідно видалити гумкою.
12
Окружності, намічені на самому початку малювання на голові русалки, слід перетворити на квітку. А посередині живота намалювати акуратненький пупок.
13
Потім потрібно намалювати русалку глазки з віями, маленький носик і ротик.
14
На шиї русалки слід намалювати якесь красиве прикраса, наприклад ланцюжок з кулоном у вигляді зірки.
15
Тепер на хвостових плавцях і мушлях, що закривають груди русалки потрібно показати орнамент. На хвості дівчини хвилястими лініями необхідно зобразити луску.
16
Залишається лише проявити фантазію і розфарбувати русалку всіма кольорами веселки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7yh9guGpBIg
Зверніть увагу
Зараз ви дізнаєтеся, як намалювати русалку на камені. Крок 1. Почнемо малювати з носа русалки. Крок 6. Намалюйте вії і лінію особи русалки. Крок 7. Почніть малювати зачіску русалки.
Корисна порада
Отже, як намалювати русалку? По-перше, вам необхідно знати, що даний малюнок вимагатиме у вас знання та вміння малювати просту дівчину, просто намалювавши їй замість ніг хвіст риби. Пропорції хвоста відносяться до тіла - як пропорції ніг, так що це не так вже й складно.