Як вибрати флешку.

Купівля флешки, як і будь-якого іншого електронного пристрою, вимагає до себе серйозного підходу, адже якщо ви купите першу-ліпшу флешку , то цілком можливо, що вам доведеться знову йти в магазин.
Інструкція
1
Вибираючи флешку , перш за все, слід знати, що USB Flash накопичувачі відрізняються не тільки обсягом пам'яті, але також і швидкістю передачі даних, фізичними розмірами, можливістю захисту даних, матеріалами корпусу і можуть бути як простим офісним засобом зберігання і перенесення даних, так і стильним іміджевим девайсом.
2
Якщо ви шукайте флешку , щоб мати можливість переносити файли і папки невеликих розмірів з одного комп'ютера на інший, можете вибрати будь-яку вподобану модель об'ємом пам'яті від 2 Gb - цього буде цілком достатньо для цих цілей .
3
Якщо вам доводиться копіювати на флешку великі обсяги інформації, музику або фільми, то вам слід звернути увагу на моделі флешок об'ємом від 8, 16 або 32 Gb. Вартість флешок об'ємом в 64, 128 і 256 Gb занадто висока, і в цій ціновій категорії краще придивитися до компактних зовнішнім жорстким дискам.
4
Вибираючи флешку з об'ємом пам'яті від 4 Gb, обов'язково зверніть увагу на швидкість передачі даних - якщо швидкість буде менше 30 Мб/с., То ви ризикуєте втрачати на копіювання даних занадто багато часу.
5
Якщо турбота про конфіденційність інформації, що зберігається на флешці, має для вас першорядне значення, то вибирайте моделі, що пропонують встановлені програми для захисту даних за допомогою пароля.
6
Якщо ви шукаєте стильний аксесуар, який поєднає в собі можливість переносу даних, придивіться до моделей, виконаних в металевих корпусах, оброблених натуральною шкірою або деревом. Така флешка завжди приверне увагу оточуючих і скаже багато чого про свого власника.
7
Не забувайте і про фізичні розміри - флешки бувають досить громіздкими, і можуть займати багато місця в кишені або сумочці, а також закривати своїм корпусом сусідній USB-порт в комп'ютері. Якщо розмір має значення, то зверніть увагу на моделі флешок, габарити яких в довжину не перевищують і півтора сантиметрів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=63qodqTfOB8
Флеш-карта телефону може блокуватися по-різному - в цілях забезпечення безпеки доступу до файлів і в цілях захисту файлів від видалення, перейменування і переміщення.
Вам знадобиться
  • - перехідник для флешки телефону або кабель підключення мобільного пристрою до комп'ютера.
Інструкція
1
Відкрийте ваш оглядач файлів в панелі управління або офісних засобах телефону. Виберіть пам'ять знімного накопичувача і відкрийте контекстне меню. Виберіть варіант зняття блокування, введіть код доступу, підтвердіть його, якщо дана дія від вас вимагається, і після цього пароль буде знято. Карта пам'яті також часом доступна в якості самостійно елемента головного меню. Це залежить від моделі вашого мобільного пристрою. Також зняття блокування в цьому випадку може бути недоступно в разі якщо на вашу карту ще й встановлено захист від зміни стану файлів.
2
Перейдіть до налаштування параметрів безпеки вашого телефону і зніміть блокування з окремих елементів меню, в даному випадку пам'яті вашої флеш-карти. Також введіть вказаний вами пароль і підтвердіть його.
3
Зверніть увагу, що якщо ви його не пам'ятаєте, деякі моделі передбачають введення коду телефону в якості альтернативи (підтримується далеко не кожною моделлю). За замовчуванням цей код буває 00000, 12345, 54321 і так далі. Зазвичай він прописується в інструкції до вашого мобільного пристрою в главі налаштувань параметрів безпеки.
4
Зніміть з флешки захист від запису. Для цього, якщо треба, вимкніть телефон, відкрийте його кришку, витягніть карту і пересуньте спеціальний покажчик в положення Unlock. Після даної дії дані на карті будуть доступні для копіювання, переміщення і видалення. Також на карти можна буде помістити інші файли, крім уже наявних.
5
Для доступу до заблокованих елементам на флеш-карті телефону під час активного виклику натисніть кнопку запуску головного меню, перейдіть по ньому в директорію карти пам'яті. Така дія доступно для деяких моделей телефонів. Це актуально в тих випадках, коли вам потрібно подивитися файли в телефоні чужу людину, не знаючи пароля.
Корисна порада
Не встановлюйте важко запам'ятовуються паролі.