Як фарбувати деревину фарбою для тканини.

Використання фарби для тканини для протруєння деревини просто, і результат виглядає привабливо. Оскільки тканинна фарба світліше, ніж багато барвники для деревини, вона додає м'який колір дереву, при цьому його текстура просвічує. Ви також можете змішати різні кольори тканинної фарби, щоб отримати відтінок, який буде поєднуватися з колірною гамою вашого інтер'єру.

Тканинний барвник можна використовувати на будь-якому вигляді деревини або плетених виробах. М'які пористі породи деревини, такі як сосна, добре вберуть фарбу вже при першому шарі, тоді як при роботі з твердими породами, наприклад, з дубом або вишнею, може знадобитися нанесення декількох шарів для досягнення бажаного результату.

1. Злегка відполіруйте дерево наждачним папером, щоб видалити з поверхні будь-які плями або блискучий лак.

2. Закип'ятіть 500 мл води. Налийте воду в скляну банку і додайте туди упаковку фарби для тканини у вигляді порошку. Якщо ви використовуєте рідку фарбу, змішайте 500 мл води з 125 мл фарби. У скляній банці можна зберігати фарбу для подальшого використання, але замість неї можна використовувати будь-яку скляну або металеву тару (пластикова профарбується).

3. Нанесіть легкий рівномірний шар фарби за допомогою кисті або валика. За допомогою дрібної наждачного паперу негайно відшліфовували всі краплі, щоб шар фарби вийшов рівним. Помийте кисть водою з милом.

4. Дайте дереву добре висушують. Залежно від вологості, це може зайняти від 4 до 8 годин, або навіть більше. Коли дерево висохне, воно буде гладким, що не липким.

5. Нанесіть стільки шарів, скільки потрібно для отримання бажаного відтінку. Перш ніж наносити додаткові шари фарби, знову підігрійте барвний розчин, оскільки дерево краще вбирає гарячий барвник. Можна легко це зробити за допомогою мікрохвильовки (в спеціальному посуді для мікрохвильовки) за 1-2 хвилини.

6. Нанесіть кистю тонкий шар прозорого поліуретану (ізоляційного матеріалу), щоб герметизувати і захистити фарбу. Дайте повністю висохнути, потім при бажанні нанесіть ще один шар.

7. Промийте кисть водою і м'яким милом.