Як вставити сім-карту в iphone. Як розблокувати сім карту билайн iphone.

Якщо вам випадково потрапив в руки iPhone і раніше ви не мали справи з продукцією Apple, то напевно ви зіштовхнетеся з проблемою вставки SIM-карти в цей телефон. Якщо у вас в руках iPhone 2G, 3G або 3GS, то вставити SIM карту буде не складно, а от у випадку з 4G доведеться трохи повозитися.
Вам знадобиться
  • Звичайна канцелярська скріпка.
Інструкція
1
Якщо у вас iPhone 2G, 3G або 3GS, уважно огляньте верхній торець корпусу телефону. Ви побачите маленький отвір, діаметром трохи більше, ніж товщина скріпки.
2
Розігніть скріпку, вставте її в отвір і злегка натисніть. З корпусу з'явиться держатель SIM-карти. Вийміть його і вставте всередину SIM- карту . Помилитися тут неможливо, тому що SIM-карта може бути вставлена тільки в одному положенні. Поверніть тримач разом з SIM-картою назад у телефон.
3
Якщо у вас iPhone 4G, то отвір для скріпки доведеться шукати на правому боці телефону. Вставте скріпку, натиснете. Дістаньте утримувач і здивуєтеся: розміри посадкового місця SIM-карти значно менше розмірів звичайної SIM-карти!
4
Не варто лякатися: в iPhone 4G використовуються карти Micro-SIM, і хоч вони і відрізняються від розмірів звичайних Mini-SIM, до яких ми звикли, але контактні пластини у них ідентичні. Тому, за допомогою звичайних ножиць обріжте корпус своєї SIM-карти, щоб він відповідав розмірам посадкового місця держателя. Вставте SIM- карту в тримач, а потім в телефон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sFegfPbR51Q
Корисна порада
Якщо ви вставили SIM-карту, а iPhone її не бачить, дістаньте і почистіть контакти SIM-карти спиртом або звичайною сухою ганчіркою. Це не завжди допомагає, якщо SIM-карті вже багато років. Можливо, вам доведеться замінити її на нову.
Популярний комунікатор від компанії Apple, крім всіх інших, видатних і не дуже, якостей, має вельми нестандартний слот для sim-карт. Прямо скажемо, здогадатися про те, куди в iPhone вставляється sim-карта з першого разу, вдається не всім.
Інструкція
1
Слот sim-карт знаходиться на верхньому торці апарату. Поряд з ним знаходиться маленький отвір, призначене для відмикання слота.
2
Візьміть шпильку, голку, тонку (але міцну) дріт, скріпку або доданий до iPhone 3G інструмент, призначений саме для цих цілей, і вставте в отвір, несильно натискаючи.
3
З корпусу апарату висунеться лоток sim-карти. Витягніть його.
4
Помістіть в нього sim-карту (це можливо зробити тільки однією стороною, переплутати не вдасться) і вставте назад в апарат до упору.
5
Увімкніть комунікатор і користуйтеся.