Як зняти плитку.

Виконуючи ремонтні роботи, часто доводиться стикатися з необхідністю зняти керамічну плитку . Якщо плитка приклеєна недавно, то зняти її нескладно, а якщо потрібно демонтувати плитку , яка протрималася багато років, то доведеться постаратися.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно зняти плитку , яка була приклеєна кілька годин тому, то найкраще скористатися малярським шпателем. Встановіть лезо шпателя під плитку , а потім відокремте її від основи. Без особливих зусиль це можна зробити протягом 24 годин після укладання. Потім клей затвердіє, і зняти плитку не пошкодивши її, швидше за все, не вдасться.
2
Якщо необхідно демонтувати стару плитку , то почати слід з очищення швів від затирочной суміші. Лезом шпателя постарайтеся видалити затірку, щоб відокремити плитку один від одного. Тепер можна спробувати зняти плитку , піддягаючи її шпателем або тонким зубилом. У ванних кімнатах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю, для зняття плитки знадобиться молоток або перфоратор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KEx0t1we7-Q
Корисна порада
Якщо плитка приклеєна на гіпсокартон, то працювати Необхідно дуже обережно, адже приклавши зайве зусилля, разом з плиткою можна зламати частину стіни.