Як зробити дерев'яну попільничку.

Куріння - брудна звичка, і не тільки щодо вашого здоров'я, шкіри і зубів, але і для вашого будинку. Якщо курити по всьому будинку, скрізь буде попіл і пропалені сліди. Краще мати спеціальне місце для попелу, щоб дотримати чистоту будинку і меблів. Зробіть дерев'яну попільничку самостійно, вона буде виглядати краще, ніж дешеві попільнички з магазину.

Для того щоб зробити дерев'яну попільничку, вам знадобиться:

- квадратний шматок твердої деревини розмірами 12,5х12,5 см і товщиною 1 см;

- 4 шматки твердої деревини довжиною 11,5 см, 1 см завтовшки і 1 см шириною;

- клей для деревини;

- наждачний папір;

- протрава для деревини;

- кисть.

1. Нанесіть клей на верхні краї шматка деревини 12,5х12,5 см. Приклейте кожен з 4 шматочків, які утворюють краю попільнички, на кожну з сторін квадратного шматка. Кожен з крайових шматків повинен накладатися на край сусідньої сторони квадратного шматка. Нанесіть невелику кількість клею на кінець кожного шматка деревини, що утворює край, щоб склеїти їх між собою. Залиште на 4 години, щоб клей висох.

2. За допомогою наждачного паперу видалите надлишки висохлого клею, а також гострі краї попільнички. Відполіруйте деревину, поки вона не стане гладкою.

3. Нанесіть протраву для деревини за допомогою пензля. Наносите протраву рівним шаром, проводячи пензлем туди-сюди. Залиште просохнути і нанесіть ще один шар протрави. Залиште попільничку сушитися на ніч.