Як встановити скло.

Заміна розбитого або тріснутого скла в звичайному дерев'яному вікні - робота нескладна, і її цілком можна зробити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.
Вам знадобиться
  • Скло, дерев'яний штапик, прозорий силіконовий герметик, невеликий шпатель з жорстким лезом, дрібні цвяхи з потайними капелюшками, невеликий молоток, столярне стусло, ножівка з дрібними зубами.
Інструкція
1
Спочатку потрібно зняти старе скло. У дерев'яних вікнах воно утримується в рамі за допомогою штапиків, які прибиваються по периметру скла, утворюючи рамку. Шпателем піддіньте штапики і акуратно зніміть їх, притримуючи скло.
2
Очистіть шпателем поверхню рами від залишків замазки або герметика і нанесіть рівний шар прозорого силіконового герметика на посадкове місце в рамі.
3
Відріжте два довгих штапика, які встановлюватимуться по вертикалі. Обидва краю кожного штапика слід обрізати під кутом 45 °.
4
Вставте скло в посадочне місце віконної рами, і прибийте по краях штапики. Кращого всього використовувати невеликий молоток і дрібні цвяхи з потайними капелюшками. Монтажним степлером працювати не рекомендується, тому що від ударної сили степлера скло може тріснути.
5
Відріжте під кутом 45 ° горизонтальні штапики потрібної довжини і прибийте їх. У підсумку ви отримаєте вікно з новим склом.