Як відмити зеленку.

Зеленка є чудовим антисептиком, який володіє відмінними бактерицидними і протизапальними якостями. За допомогою неї можна швидко позбутися від порізів, подряпин і невеликих ранок. Але у цього засобу є й недолік. Якщо забруднити зеленкою одяг чи меблі, потім дуже складно буде позбутися від яскраво-зелених плям.
Інструкція
1
Позбутися від плям зеленки на лінолеумі можна, використовуючи білизну. Візьміть ватний тампон або невелику ганчірочку, обмокніте в білизну і протирайте пляма до повного зникнення. Найголовніше - діяти необхідно оперативно, поки зеленка не вбереться в поверхню.
2
Позбутися від плям зеленки на білому одязі можна також, використовуючи білизну. Візьміть забруднений річ і замочіть на 1-1,5 години в слабкому розчині білизни. Потім кілька разів виперіть порошком в пральній машині. З кожним пранням пляма ставатиме все менш і менш помітним.
3
Позбутися від плям зеленки на вовняному килимі, можна ретельно обробивши його мильним розчином.
4
Змити плями зеленки з шкіри, можна приготувавши розчин зі спирту і соку лимона в співвідношенні 1: 1. Цим складом потрібно просто протерти зелені плями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xwgHvdW5MuM
Зверніть увагу
В аптеках зеленка продається в щільно закритих флакончиках, тому, відкриваючи її, будьте обережні!
Корисна порада
Щоб позбутися плями зеленки на одязі, килимі або меблів, можна ще використовувати "Ваніш". Потрібно налити його на пляму, залишити на ніч, а вранці просто протерти чистою ганчіркою.