Як оформити передпокій.

Прийшовши в чужий будинок або квартиру, людина відразу ж потрапляє в передпокій . Уже від порога по оздобленню цього приміщення він починає оцінювати живуть тут людей. Не дарма передпокій називають іноді візитною карткою будинку.
Інструкція
1
Оформлення передпокою цілком і повністю залежить від смаку господарів, але чим менше передпокій, тим суворіше при її облаштуванні повинні дотримуватися два правила - мінімалізм в меблів і легкість у догляді. Необхідними атрибутами будь передпокою є гардероб, дзеркало, шафка або підставка для взуття та килимок для збору вуличного пилу і бруду.
2
В рідкісної передпокою присутній вікно, пропускає достатню кількість світла, тому освітленню при оформленні надається особливе значення, однією лампочкою на стелі тут не обійтися. Набагато більше для цих цілей підійдуть точкові світильники, спрямовані в різні боки так, щоб світловий акцент створювався в строго певні місцях, наприклад, біля дзеркала або шафи з одягом. Не спрямовуйте світильник на вхідні двері, інакше людина, яка увійшла в квартиру, буде засліплений прямо з порога.
3
не оформляйте стіни темними матеріалами, пастельні відтінки не тільки зроблять передпокій світліше, але і значно розширять її візуальний простір. Як не дивно, але зробити передпокій зорово більше допоможе і підлогу. Колір і матеріал ролі при цьому особливої не грає, головне щоб підлога не закінчувався строго у порога в кімнату, а як би виходив з неї. Кілька фігурно викладених плиток, ділянок паркету, ламінату, або просто килимова доріжка, триваючі через поріг, притягнуть до себе погляд і зіграють роль доріжки, що пропонує пройти всередину будинку.
4
Вибір меблів для передпокою буде цілком і повністю ґрунтуватися на її розмірах. Великий передпокою більше підійде містка шафа-купе, дверцята якого надійно приховають ряди вуличного одягу, а в маленькій доведеться обмежитися відкритою вішалкою, навіть невелика шафа відразу з'їсть дефіцитне простору, та й поставити його, швидше за все, буде просто нікуди. Обов'язково продумайте місце для вуличного взуття. Взуття, складена на спеціальну етажерку, займе набагато менше місця, ніж залишена біля порога. Та й бруду від валяється взуття буде набагато більше.
5
Намагайтеся при оформленні передпокою витримати єдиний стиль. І ні в якому разі не влаштовуйте у дверей складу речей. Велосипеди, лижі, старі валізи прекрасно розмістяться в інших частинах квартири - на лоджії, під ліжком або на антресолях. Краще витратити зайві 5 хвилин на їх прибирання, ніж спотикатися об них по кілька разів на день. Не уподібнюйтеся Плюшкину, адже, як сказано вже вище, передпокій - це візитка вашого житла.