Як намалювати білку.

Любителі піших прогулянок по лісу, парку або скверу, частенько помічають веселі ігри бешкетних, пустуючих на деревах, білок. Моторні руді звірята ганяються один за одним, перестрибують з одного дерева на інше, носяться по сучьям і стовбурах, часом навіть вниз головою. Білки - абсолютно нешкідливі істоти, що живуть переважно в дуплах хвойних дерев. Їх улюблені ласощі - це гриби і горіхи. Саме тому на багатьох книжкових ілюстраціях білки зображені з горішком або грибочком в лапках. До речі, намалювати білку самому зовсім нескладно.
Інструкція
1
Голова білки на малюнку - трохи плеската з одного краю окружність.
2
Тулуб білки за своєю формою нагадує звужений до одного кінця овал. Звужена частина повинна бути направлена в бік голови звірка.
3
Тепер до тулуба білки потрібно домалювати задню лапку, за формою нагадує невеличкий витягнутий овал.
4
Далі у верхній частині тулуба слід намалювати передню лапку.
5
Головне достоїнство білки - це її шикарний хвіст. Його потрібно намалювати великим і пишним.
6
Тепер лапкам білочки слід додати правильну форму. На задній лапці потрібно показати пяточку, а на передній - стирчить пальчик.
7
Далі на голові білки необхідно намалювати довгі гостренькі вушка. А також слід показати частину другої передньої лапки, що видніється за першою.
8
Білки дуже люблять гриби, тому в передніх лапках слід намалювати грибочок.
9
Тепер короткими лініями слід показати пухнастість шкурки білки на грудці і її шикарному хвостіке.Кончікі вух потрібно закругліть.Нарісовать на мордочці спритною білки її носик і ротік.А також необхідно показати пальчики на лапках.
10
Тепер белочке слід домалювати частина другої задньої лапки.
11
Далі білці необхідно намалювати маленький акуратний глазик з круглою обведенням навколо нього. Малюнок олівцем пустотливий білки готовий.
12
Залишається лише розфарбувати спритного звірка. Білки зазвичай мають руде забарвлення, але зустрічаються також коричневі, сірі і навіть чорні звірята.
Зверніть увагу
Як намалювати білку. У зображенні білки найважливіше форма і текстура. Перш ніж приступити до малювання, як слід вивчи покрокові інструкції. 2. Як намалювати білку: Ретельно прорисуйте контури білки. Наміть шию з обох сторін і ніс клинцем. Намалюй кружок очі і трикутні вушка.
Корисна порада
Додаємо пензлика на вушках: Малюємо животик і нижні, вони ж задні, лапи, вони ж ноги. У білки їх завжди малюють досить розвиненими: Тепер пухнасту грудку і ручки: Нарешті, пухнастий хвіст розміром з саму білочку! Білочка готова.