Як навчитися спілкуватися з людьми.

Уміння спілкуватися з людьми - дуже важливий навик як в особистому, так і в професійному житті. Розмовляєте ви з членами родини або з діловими партнерами - дуже важливо ефективно виражати свої думки, погляди, ідеї та пропозиції, тоді ваші опоненти з більше вірогідністю погодяться з вами і життя стане куди простіше.
Вам знадобиться
  • Інтерес до людей
  • Любов до спілкування
  • Вміння слухати
Інструкція
1
Одне з правил успішного спілкування з людьми - завжди задавати відкриті питання. Це особливо важливо, коли мова йде про зустріч з новим для вас людиною. Вам потрібно змусити його відчути, що він вам цікавий і зробити так, щоб розмова не переривався постійними паузами. Відкриті питання все зроблять за вас.
2
Правильне спілкування - це правильне слухання. Показуйте постійний інтерес до того, що говорить співрозмовник. Слухайте уважно і намагайтеся зрозуміти його точку зору.
3
Коли ви говорите з кимось, намагайтеся уникати відволікаючих факторів. Приділіть всю свою увагу мовця. Типова помилка більшості - прагнення робити кілька справ одночасно: слухати, строчити щось в блокнот і розглядати смартфон. Покажіть співрозмовнику як вам важливе спілкування з ним тим, що перестанете відволікатися на інші справи. Якщо вам все-таки потрібно відволіктися, ввічливо попередьте, що вам необхідно зробити перерву на справу, що не терпить зволікань.
4
Щоб правильно спілкуватися, уникайте ворожих і різких висловлювань. Завжди будьте ввічливими і милими. Не існує людей, які добровільно йшли б на конфлікт.
Для того, щоб правильно спілкуватися і бути ефективним комунікатором, необхідно пам'ятати одну просту заповідь: всі люди - егоїсти. Рідко зустрінеш тих, кому по-справжньому цікавий співрозмовник, більшість хочуть чути тільки себе. Саме це і є основним принципом ефективного спілкування.
Інструкція
1
Слухайте людей.Виражайте свою щиру зацікавленість в тому, що вони говорять, навіть якщо вам це зовсім нецікаво. Підтримуйте розмову і задавайте навідні запитання, але ні в якому разі не змінюйте вектор розмови - надайте вашому співрозмовнику вести.
2
Посміхайтеся якомога чаще.Улибка - показник вашого ставлення до людини. Якщо дозволяє тема розмови, використовуйте жарти, але прості і зрозумілі співрозмовнику.
3
Використовуйте підстроювання - копіювання жестів, рухів, положення тіла і темпу дихання співрозмовника. Людина підсвідомо симпатизує тому, що схоже на нього - незайвим буде використовувати це.
4
Розмовляйте з співрозмовником з його карти і використовуючи його слова, як тільки порахуєте, що почули достатньо, щоб говорити саме так. Ні в якому разі не говорите яким-небудь мовою, відмінною від того, на якому говорить співрозмовник - ви ризикуєте бути просто не зрозумілим
5
Розмовляйте з співрозмовником з його карти і використовуючи його слова, як тільки порахуєте, що почули достатньо, щоб говорити саме так. Ні в якому разі не говорите яким-небудь мовою, відмінною від того, на якому говорить співрозмовник - ви ризикуєте бути просто не зрозумілим
Корисна порада
Залежно від того, які манери демонструє ваш співрозмовник, ви повинні демонструвати ті ж манери що й він.