Як тренувати увагу. підошва у чоловічих туфель.

Мати здатність концентруватися і надовго зберігати увагу необхідна будь-якій людині, щоб щодня виконувати свої обов'язки як на роботі, так і вдома. Чим би ви не займалися, натренувавши увагу ви поліпшите результати своєї діяльності, завдяки тому, що зможете довше зосереджуватися на тому, щоб зробити все правильно.
Вам знадобиться
  • Здорове харчування
  • Правильний режим сну
  • Час на медитацію
  • Книги
Інструкція
1
Щоб бути більш уважним, обов'язково повноцінно харчуйтеся. Особливо це стосується сніданку на початку дня. Після сну рівень глюкози в крові знижується, тому вам сложней концентріроваться.Горсть горіхів, цільнозерновий тост і свіжовичавлений сік - відмінне рішення для ранку і для поліпшення уваги.
2
Ніколи не нехтуйте сном. Саме брак сну - головна причина зниження уваги. Візьміть за правило спати достатню кількість (8 годин на добу) і організуйте свій розпорядок дня так, щоб завжди лягати і вставати в один і той же час.
3
Навчіться медитувати. Глибоко дихайте і розслабляйтеся хоча б по 10 хвилин в день. Це поліпшить вашу здатність концентруватися.
4
Забудьте про телевізор. В деяких сім'ях прийнято постійно тримати телевізор включеним. Так люди самі того не помічаючи в рази знижують своє увагу . Постійно відволікаючись, нехай навіть ненавмисно, на сторонні звуки ми тільки почасти занурюємося в дійсно важливі справи.
5
Відмінний спосіб тренувати увагу - читання книг. Читайте кожен потроху, концентруйтеся на процесі і при цьому отримуйте задоволення від сюжету.
6
Ще один з ефективних і простих видів тренування уваги - перемикання на різні види діяльності. Якщо ви кілька годин просиділи в офісу, намагаючись вирішити важливу задачу, відверніться, сходіть на прогулянку. А по поверненню ви з легкістю впораєтеся з відкладеним роботою, завдяки збільшеному увазі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=35DeUR83zLM