Як збільшити енергію. відсутність енергії причини.

Чи часто ви відчуваєте себе без сил в кінці дня? Недолік енергії - одна з найпоширеніших скарг серед людей різного віку, але чим старше ви стаєте, тим складніше стає з нею впоратися. Іноді це відбувається з причини якого-небудь захворювання, іноді залежить від способу життя. Однак відомі багато ефективні способи збільшити енергію . Вони допоможуть при будь-якому з випадків.
Вам знадобиться
  • Дієта
  • Сон
  • Сила волі
  • Медитація
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому раціоні достатню кількість вітаміну D. Його дефіцит викликає загальне ослаблення м'язової системи. Приймайте його у вигляді харчових добавок і не забувайте про десять протокол сонячних ванн (природне сонце) в день - ці процедури істотно піднімуть рівень вітаміну D.
2
Якщо ви дотримуєтеся дієти, то відсутність енергії - природний процес. Не обмежуйте себе в калоріях занадто сильно (1200 - це нижня межа, куди ви можете спуститися). І переконайтеся, що кожен день в ваш раціон входять білки і корисні повільні вуглеводи (наприклад, цільнозерновий хліб).
3
Якщо ви курите - кидайте. Курці часто відчувають нестачу кисню, а це призводить до набряклості і зниженню енергії.
4
І нарешті, щоб збільшити енергію , спите! Недолік сну - найчастіша причина відсутності енергії. Якщо ви спите менше восьми годин за ніч, прийшов час переосмислити своє біологічне розклад.