Як зберегти фігуру.

Все мріють бути молодими і красивими, але не у всіх виходить навіть у молодому віці зберегти красиву фігуру . І якщо раніше це було пов'язано з гормональним розвитком, народженням дітей, то сьогодні проблема молодіє на очах. А тому - відкладати її в довгий ящик не можна. Хочете мати красиву фігуру - дотримуйте кілька нескладних правил.
Інструкція
1
Ми є те, що ми їмо. Тому виключайте з вашого раціону все, що заважає вам бути красивими: все жирне і солодке. Важко? Тільки спочатку; звикнувши, самі будете дивуватися, як вам могла подобатися жирна ковбаса або солодкі торти. З дитинства привчайте себе або своїх дітей до фруктів і овочів. Важко тільки почати, потім це вже буде звичкою.
2
Дуже важливий не тільки набір продуктів, але і режим харчування. Про це добре знали східні люди, а тому вважали, що час коли працюють органи травлення - це ранок і день, вечір - це вже робота для інших органів. А тому виробляйте правило: снідаємо багато і смачно, можна навіть два рази. Обід порцію вже зменшуємо, а останній прийом їжі о 19 годині, а ще краще в 18. Якщо дуже хочеться перекусити, то можна пожувати яблуко і з'їсти пару апельсинів, випити склянку йогурту з фруктами. Але не більше. Не вийшло? Не турбуйтеся. Все починаємо заново з наступного ранку.
3
Рух - це життя. А тому необхідно рухатися. На роботу, на навчання - обов'язково пішки, в метро - по ескалатору вгору своїми ногами. Важко? А хто казав, що буде легко? Якщо все-таки робота далеко, а машина так близько, тоді - спорт. Зараз великий вибір спортивних занять: фітнес, йога, басейн. У вихідні прогулянки по місту і вилазки на природу. Чим більше рухаємося, тим більше можемо собі дозволити. А це стимул: для тих, що займається аеробікою, є можливість побалувати себе смачним тістечком хоча б іноді. Живіть із задоволенням!
Корисна порада
Ну а якщо все вже запущено, теж не треба засмучуватися. Можна звернеться в медичну клініку, де вам допоможуть вирішити найбільш складні проблеми. Ну а далі все одно необхідно займатися спортом і обмежувати себе в харчуванні. Без цього не вийде бути стрункою. І не турбуйтеся, якщо не виходить довести себе дієтами до розмірів дівчаток-підлітків. Головне - підтягнутість і здоровий вигляд: це додає будь-якій дівчині або жінці привабливість. А адже всі наші старання саме заради цього - бути привабливими і улюбленими.