Як врізати замок.

Врізка замка не найскладніша частина роботи з установки дверей, але виконати її під силу тому, хто має хоча б мінімальні навички роботи з деревом і столярним інструментом.
Вам знадобиться
  • Електродрель, пір'яні свердла по дереву, рулетка, малярський ніж, стамеска, молоток, шуруповерт або викрутка.
Інструкція
1
Замок прийнято встановлювати на висоті 900 мм від нижнього краю дверей. Прикладіть замок торцевою частиною до бічної сторони двері на зазначеній висоті і окресліть контур замку.
2
Проведіть лезом малярного ножа по нанесеному контуру, щоб зрізати верхній шар дерев'яної поверхні. Залежно від якості дверного полотна це може бути плівка, шпон або дерево.
3
За допомогою електродрилі та пір'яного свердла необхідного розміру висвердлите в дверному полотні отвір, достатню для вставки замка. Замок повинен входити всередину легко, без зусиль - інакше затиснутий в деревині корпус не дасть механізму вільно рухатися .
4
Стамескою поглибте посадочне місце так, щоб вставлений замок виявився врівень з поверхнею дверного полотна.
5
Зробіть розмітку для отворів ручки і личинки замка, а потім висвердлите отвори необхідного розміру. Отвори не повинні перевищувати розмір декоративних елементів замка, що закривають отвір ручки і личинки замка.
6
Вставте замок і закріпіть його саморезами в дверному полотні. Встановіть личинку замка, ручку і декоративні елементи. Перевірте роботу замку, а потім встановіть на дверній коробці відповідну частину замку у вигляді металевої накладки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3lmXv4GtA2k