Як клеїти шпалери на флізеліновій основі. Як клеїти вінілові шпалери на флезіліновой основеovk desing шпалери.

Справедливо вважається, що флізелінові шпалери легше клеїти і зручніше використовувати, адже обклеювання таких шпалер припускає нанесення клею тільки на стіну, а після висихання шпалери на флізеліновій основі можна сміливо фарбувати.
Інструкція
1
Розведіть клей для флізелінових шпалер, дотримуючись інструкції виробника, зазначеної на упаковці.
2
Почніть обклеювання шпалер від кута кімнати, накресливши на стіні за допомогою рівня або схилу вертикальну лінію, щоб витримати надалі рівний стик.
3
Наріжте смуги шпалер відповідно висоті стіни, залишивши невеликий запас. Якщо структура шпалер передбачає дотримання малюнка, не нехтуйте цим - на стиках будуть видні всі розбіжності.
4
Валиком нанесіть на стіну клей з розрахунку обклеювання декількох смуг і почніть приклеювати перший полотно, строго дотримуючись лінії, яку ви накреслили. Верхня частина полотна повинна мати невеликий напуск на стелю, який потім буде обрізане.
5
За допомогою шпалерного шпателя розгладжуйте полотно, не допускаючи утворення здутостей. Діючи таким чином, приклейте перший полотно. Прикладіть широкий малярський шпатель в стик між стіною і стелею і акуратно відріжте надлишки шпалер, провівши по лінії шпателя гострим малярським ножем.
6
Прикладіть другий полотно дотримуючись, якщо необхідно, малюнок. Приклейте другий полотно, строго стежачи за стиком - шпалери не повинні лягти внахлест або утворити стик. Пропрасуйте стик валиком для стиків і видаліть виступив клей. Зріжте надлишки полотна.
7
За таким же принципом оклейте решту стіни шпалерами. Будьте уважні, приклеюючи шпалери на кутах - в разі утворення «зморшок», зробіть акуратні надрізи малярським ножем, і, випустивши повітря, ретельно розгладьте шпалери .
У будь-якому приміщенні клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі набагато простіше, ніж використовувати звичайні паперові. Крім того, якщо ви купите в магазині якісний клей, який спеціально призначений для цього типу шпалер, то проблем з поклейкой їх на стінах в приміщення кухні або спальні взагалі не виникне.
Вам знадобиться
  • - клей;
  • - гумовий шпатель;
  • - гумовий валик.
Інструкція
1
Спочатку необхідно підготувати поверхню, прибравши старі шпалери, плитку, пил і інші дефекти. Стіни необхідно зашпаклювати, зашкуріть і заґрунтувати. Після висихання грунтовки, можна приступати до поклейки шпалер.
2
При поклейке вінілових шпалер на флізеліновій основі, їх можна повністю не промащувати клеєм. Для цього типу шпалер, достатньо тільки змастити якісним клеєм стіни, і трохи промазати шпалери по краях. Але при промазки стін економити клей зовсім не варто. Його слід наносити досить густо, при нанесенні промащуючи кожен сантиметр вашої стіни.
3
Для більш зручного нанесення клею, найкраще застосовувати спеціальну модель валика для поклейки шпалер. Вам може знадобитися і пензлик для нанесення якісного клею у важкодоступні для валиків місця на поверхні стін і в їх кутах. Після того, як ви промажете краю аркуша шпалер і всі стіни, можна починати клеїти. Для зручного розгладження вінілових шпалер, краще всього використовувати сучасний гумовий валик або спеціальні гумові шпателі і щітки.
4
При поклейке флізелінових шпалер, весь клей наноситься не на шпалери, а на стіну, саме тому, сам лист шпалер завжди залишатиметься у вас сухим. Отже, він ніколи у вас не розмокне і не стане рватися під час наклеювання на стіну. Також гідністю такого методу наклеювання вінілових шпалер, є те, що якщо лист не ліг як потрібно на стіну, то його можна відразу акуратно зняти і приклеїти знову, не пошкодивши структури листа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kWGxpeAPbfY
Зверніть увагу
Вони міцні й довговічні, але поклейка шпалер з вінілу (як і будь-яких інших важких шпалер) має свої нюанси. Країна Рад розповість, як клеїти вінілові шпалери. Залежить це від основи: на шпалери з паперовою основою потрібно наносити клей, на шпалери з флізеліновій - ні. Якщо в наносите клей на вінілові шпалери на паперовій основі, стежте, щоб краї не були сухими.
Корисна порада
Поради по наклейці різних видів шпалер: вінілових, флізелінових, шпалер паперовій основі. Як клеїти вінілові шпалери. Для наклеювання використовується той вид клею, який рекомендований виробником даного типу шпалер, наприклад для вінілових шпалер рекомендується використовувати клеї, що містять фунгіцид. Взагалі вид клею залежить, насамперед, від ваги і щільності шпалер.