Підготовка до подорожі: Як нічого не забути.

Подорож в далекі або не дуже краї завжди - ціла подія. І триває воно не 7, наприклад, календарних днів. Починається воно з мрії і закінчується тільки разом зі спогадами. Хтось любить спонтанність і збирається в дорогу за кілька годин до вильоту літака, але в цьому випадку людина не застрахована від розчарувань. А хтось ретельно готується до майбутньої поїздки і отримує повноцінний відпочинок.

Починайте планувати подорож з місця проживання. Якщо збираєтеся жити в готелі, почитайте у відгуках все позитивне і негативне, що говорять колишні постояльці. Уточніть, який тип живлення (буває, що пропонується тільки сніданок) і тип розміщення надається конкретної готелем. Крім того, якщо ви володієте обмеженим бюджетом, можна пожити і в хостелі. Там іноді буває набагато веселіше. Розгляньте варіант зі знімається на короткий термін квартирою або будинком.

Визначте для себе заздалегідь, що б ви хотіли відвідати, що спробувати і чим зайнятися. Дізнайтеся, де це зробити краще, якісніше і вигідніше. Якщо ви збираєтеся зайти в музей, театр чи інше культурно-розважальний заклад, пам'ятайте, що найчастіше туди потрібні квитки. Щоб не стояти у величезних чергах, як правило, існують альтернативні способи їх отримання.

Заздалегідь з'ясуйте всі труднощі, які можуть у вас виникнути на місці з транспортом - де взяти машину або велосипед напрокат, чи багато дорогах пробок, який режим роботи метро. І, звичайно, не тягніть гуму з покупкою квитків до самого пункту призначення і назад.

Важливо ще правильно зібрати валізи. Беріть одяг по сезону. На випадок раптових перепадів температур візьміть тільки 2-3 додаткові речі - не перевантажуйте ваш багаж. Не забудьте взяти необхідні вам за станом здоров'я або просто про всяк екстрений випадок ліки та гігієнічні засоби. Купіть карту, може бути, розмовник і не забудьте їх теж взяти з собою. Крім того, заздалегідь підключіть свій телефон до роумінгу, щоб на відпочинку ви не залишилися без зв'язку. І що, напевно, найважливіше - перед виходом з валізами, які не залиште вдома документи.