Як відіпрати віск.

За допомогою сучасних пральних порошків високої якості можна видалити величезну різноманітність плям, від яких не завжди можна позбутися, використовуючи звичайні засоби для чищення. Але, тим не менш, існує певна група плям, в тому числі і плями від воску , які вимагають особливого підходу та спеціального впливу.
Вам знадобиться
  • Праска;
  • Серветки;
  • Невеликий шматок бавовняної тканини;
  • Річ, на якій є воскове пляма.
Інструкція
1
На прасувальну дошку або просто тверду поверхню постеліть бавовняну тканину. Зверху покладіть серветку, попередньо скрутивши її в два шари.
2
На серветку розстеліть одяг з плямою від воску і накрийте ще однією серветкою. Поверх покладіть непотрібний шматок тканини.
3
Візьміть праску, нагрійте до самого гарячого режиму і пропрасовуйте доти, поки віск повністю не розплавитися і не вбереться в серветки.
4
Для повного видалення воскового плями, виперіть річ з порошком в пральній машині.
Зверніть увагу
Для найбільшого ефекту, при пропрасовуванні плями праскою, якнайчастіше замінюйте серветки.
Корисна порада
Якщо пляма від воску дуже велике, то перед видаленням, акуратно зріжте його гострим предметом.
Гарячі свічки - красива прикраса святкового столу або романтичної вечері. Але одне незручне рух, і свічка може впасти на скатертину або того гірше - на одяг, і віск відразу ж вбереться в тканину, залишаючи помітне парафиновое пляма. Але не варто затьмарювати веселощі, адже його пізніше можна буде легко прибрати.
Вам знадобиться
  • Праска
  • Серветка
  • Шматок бавовняної тканини
  • Річ з восковим плямою
Інструкція
1
Постеліть на прасувальну дошку шматок бавовняної тканини. Це захистить тканину прасувальної дошки від жирових плям воску. Зверху покладіть в 2 шари серветку. Поверх розстеліть забруднений річ восковим пляма м вниз. Зверху ще одну серветку, і все це разом накрийте бавовняною тканиною.
2
Розігрійте праску до максимального режиму і пропрасуйте забруднений річ. В результаті віск розплавиться, і серветки знизу його вберуть в себе. Для кращого ефекту міняйте серветки кілька разів, поки весь віск не розтопиться з речі, залишивши тільки жирове пляма.
3
Після того, як на речі не залишиться воску, виперіть її, прибравши залишкове жирове пляма.
Зверніть увагу
Жирове пляма від парафіну можна видалити скипидаром або бензином.
Корисна порада
Праска потрібно розжарити мінімум до 42 ° за Цельсієм, так як саме при такій температурі плавиться віск.