Як зняти захист з файлу. Як зняти флешці встановлений захист від запису.

В деяких випадках виникає необхідність установки захисту файлу , а в деяких випадках - її зняття. Це можуть бути банальні причини від втрати пароля від захищеного файлу до бажання скористатися інформацією, доступ до якої обмежений. Без аналізу правомірності і можливості ваших дій, наведемо кілька способів, як зняти захист з файлу .
Інструкція
1
Спосіб зняття захисту з файлу залежить від типу даного файлу . Якщо встановлено захист від редагування у файлі Excel або Word, то найпростіше, відкривши цей файл, перенести весь вміст в новий файл і зберегти під іншим ім'ям. Новий файл, створений таким чином, буде доступний для редагування.
2
Зняти захист з PDF-файлів можна за допомогою on-line сервісів, розташованих за посиланнями: http://pdfpirate.org/або http://www.freemypdf.com/. За словами розробників, їх продукт здатний знімати будь-яку захист з файлів в зазначеному форматі.
3
Якщо існує необхідність зняти захист з файлів, розташованих на flash-карті, уважно розгляньте носій. Можливо, на самій карті є перемикач, що встановлює обмеження роботи з флешкою. Пересуньте цей вимикач і спробуйте відкрити файли.
4
Якщо такого перемикача немає або з його допомогою не вдається зняти захист, можливо вироблено неправильне відключення флешки або збій при записі файлів. В такому випадку можуть знадобитися кардинальні заходи, аж до її форматування.