Як налаштувати пошту в телефоні. Як налаштувати електронну пошту на телефоні.

Ви чекаєте важливий лист, але комп'ютера під рукою немає. Можна, звичайно, піти шукати найближче інтернет-кафе, але є більш зручне рішення. Відправляти і отримувати листи можна не тільки через web, але і за допомогою мобільного телефону з підтримкою Java. Зараз вона є майже у всіх сучасних мобільних телефонів. Але для початку потрібно його налаштувати.
Інструкція
1
Перш за все, вам знадобляться сервери вхідної та вихідної пошти вашого поштового сервісу. Якщо це Yandex, то pop (сервер вхідної пошти) - pop.yandex.ru; smtp (сервер вихідної пошти) - smtp.yandex.ru; login (ім'я) - символи до @; password (пароль) - пароль від пошти. Якщо це Mail, то pop (сервер вхідної пошти) - pop.mail.ru; smtp (сервер вихідної пошти) - smtp.mail.ru; login (ім'я) - символи до @; password (пароль) - пароль від пошти. Якщо це GMail, то pop (сервер вхідної пошти) - pop.gmail.com; smtp (сервер вихідної пошти) - smtp.gmail.com; login (ім'я) - символи до @; password (пароль) - пароль від пошти; порти (захист) - вкл. (993/995). Якщо це Rambler, то pop (сервер вхідної пошти) - pop.rambler.ru; smtp (сервер вихідної пошти) - smtp.rambler.ru; login (ім'я) - символи до @; password (пароль) - пароль від пошти.
2
На різних моделях телефонів можуть бути нюанси в настройках пошти, але в основному все збігається. Найчастіше розділ e-mail перебуває з пункті меню «Повідомлення». Зайдіть в «Повідомлення», потім в «Налаштування», після цього в «Електронну пошту », потім в «Поштові скриньки». Зробіть новий поштовий ящик.
3
Виберіть правильну точку доступу. Вона залежить від вашого стільникового оператора.
4
В «Типе поштової скриньки» виберіть POP3. Після цього впишіть вхідний та вихідні сервера, які наведені вище. Якщо у вам пошта на GMail, то необхідно ще вказати порти. Після цього можна тестувати пошту на мобільно телефоні.