Як наносити маску на обличчя.

Шкіра - це найбільший орган в нашому організмі. А тому живити її можна не тільки зсередини, але ще і зовні з допомогою масок. Маски можна придбати вже готові у вживання, а можна їх зробити і самим з тих продуктів, які знайдете в холодильнику: яйця, сир, фрукти, овочі. Щоб харчування шкіри за допомогою маски було ефективним, необхідно засвоїти деякі правила.
Вам знадобиться
  • Очисний лосьйон, продукти для маски, маска
Інструкція
1
Перед початком процедури особа необхідно ретельно очистити. Можна скористатися водою з милом, можна використовувати очисний лосьйон. Ще краще розпарити особа, потримавши його над парою з цілющими травами. Якщо такої можливості немає, то можна і без цієї процедури.
2
Після цього нанесіть заздалегідь приготовлену маску . Ретельно і рівномірно розподіліть по обличчю, уникаючи області очей. Маска зазвичай тримається на обличчі близько 20-30 хвилин.
3
Потім маску ретельно змиваємо. Можна освіжити шкіру шматочком льоду. Якщо маска була стягивающей пори, то обов'язково наносите живильний крем. Якщо ж маску ви накладали ввечері, і ця маска була поживною, то краще більше нічим шкіру не змащувати, а відразу лягати спати.
Корисна порада
Можна зробити відразу дві маски, якщо є час. Спочатку зробіть підтягують маску, для неї можна використовувати сік лимона, глину, білок. А потім поживну або зволожуючу. Дуже ефективні маски з дріжджів. Не забувайте живити вашу шкіру ягодами полуниці, винограду, кавуна. Візьміть за правило, нагодувавши себе улюблену, погодувати і свою шкіру. Вона вам відповість сторицею.