Як читати книги на мобільному.

Зараз читання електронних книг дуже поширене. У таких книг якщо ряд переваг перед паперовими. Для того щоб читати електронні книги в екрану мобільного телефону, вам потрібно зробити кілька маніпуляцій.
Інструкція
1
Для того щоб читати книги з екрану мобільного телефону, потрібно встановити на нього спеціальну програму для читання. Телефон при цьому повинен підтримувати Java. Майже у всіх сучасних телефонах це є. Підключіть мобільний до вашого комп'ютера і здійсните цю установку так само, як і будь-яку іншу програму. Дуже добре, якщо обрана вами програма буде підтримувати декілька форматів книг.
2
Тепер вам потрібно завантажити самі електронні книги на телефон. Якщо у вас смартфон або телефон, у якого є карта пам'яті, то зберігайте електронні книги саме на неї, це дозволить використовувати пам'ять самого телефону більш раціонально. У тому випадку, якщо у вашого телефону немає такої опції, то файли з електронними книгами потрібно буде часто видаляти і стежити, щоб вони не були занадто важкими.
3
Вам потрібно вибрати в якому форматі електронні книги вам найбільш зручні. Дуже поширений формат txt. Ці файли досить легкі, але форматувати його не можна. У форматі doc є можливість форматувати текст, але сам файл при це виявляється важким. В фоматі pdf можуть бути різні ілюстрації, але він не дає можливість змінювати текст, і вага у нього теж не найлегший. Книга може бути і html. Але його структура передбачає, що має бути кілька сторінок, що теж не завжди зручно. Він займає досить багато місця. Є спеціальні формати для мобільних телефонів. Зовнішній вигляд тексту в них можна редагувати в залежності від побажань читача.
4
Після того як ви завантажили кілька електронних книг в мобільний телефон, ви можете відкрити їх за допомогою програми для читання. Для цього запустіть цю програму і вже в ній знайдіть свої файли. Налаштуйте зовнішній вигляд читаного тексту так, щоб вам було комфортно.
5
Зарядите батарею телефону повністю, так як тривалого читання потрібно достатня кількість енергії акумулятора.
Відтепер немає потреби возити в рюкзаку важкі книжки, журнали, кросворди і романи, нас випадок. Ви в будь-який момент зможете закачати книгу через інтернет і прочитати її прямо з екрану.

Дана ідея розвивається досить давно. Існує декілька варіантів, які дозволяють читати книги на телефоні.

  1. Ви встановлюєте на телефон спеціальний додаток, завантажуєте книги за допомогою дата кабелю і потім читаєте їх.
  2. Ви встановлюєте на телефон програму - читалку (приклад, ReadManiac 2.5.2). А потім з її допомогою закачуєте книги в телефон і читаєте їх.
  3. Ви також можете читати книги онлайн через вбудований в кожен телефон інтернет браузер.

Варіант із додатком для читання книг, один з найрозумніших. Справа в тому, що ці програми дозволяють встановити параметри тексту. Дані функції допоможуть зробити читання зручним. Безумовно, читати книги на телефоні не так корисно, як читати друковані видання. Проте, настройки екрану дозволять знизити шкідливий вплив на очі. Ось деякі параметри, які варто налагодити в будь-якому випадку.

  1. Краще якщо фон тексту темний, переважно чорний, а текст світлий.
  2. Уникайте строкатих і отруйних квітів. Використовуйте прості тони, білий і чорний, темно зелений і беж.
  3. Шрифт повинен бути геометрично простим і зручним. Приберіть курсиви, завитки та інші прикраси.
  4. Розмір шрифта варто вибирати якомога більше. Однак тут все впирається в можливості вашого телефону.

На щастя сучасна техніка має великі рідкокристалічні екрани, які служать відмінною базою для читання книг. Деякі телефони, можуть дати фору друкованим виданням. Справа в тому, що далеко не всі книги надруковані вдало. Тоді як можливість коригування виду тексту, робить «читалки» універсальними кнігамі.Чітайте в метро, в лісі, на дивані і за столом. Ви отримуєте відмінну можливість насолоджуватися улюбленою книгою в подорожі або під час очікування