Як видалити повітря в системі опалення. методика визначення обьема воли для прмивкі системи опалення будівлі.

Ось і закінчилося тепле літо, на порозі зима, будинки стає холоднувато. Ми з нетерпінням чекаємо початку опалювального сезону. І ось, нарешті, довгоочікуваний день настав. Ви радісно поспішайте додому після роботи, передчуваючи теплий, приємний вечір. Але вдома і раніше прохолода і вогкість. Батареї гарячі внизу, а у верхній частині абсолютно холодні. Причиною всьому - повітря в системі опалення .
Інструкція
1
Ще на етапі монтажу системи опалення потрібно передбачити будівництво теплотраси, установку приладів, розташування запірних пристроїв так, щоб при проходженні по них теплоносія (води та ін.) Не було перешкоди для руху повітря а, який виділяється при нагріванні води. Крім цього, необхідно встановити пристрій для збору і видаленні повітря а з системи. Таким найпростішим приладом в системі опалення без примусової циркуляції є розширювальний бак, який виконує функцію повітря осборніка. Він представляє з себе ємність будь-якої форми (циліндричної або прямокутної), яка зварена з заліза і встановлюється над верхньою точкою опалювальної системи. У нижній частині розширювальний бак, через штуцери, підключається до системі теплопостачання. Зверху монтується повітря оотводящій трубопровід з краном для видалення повітря а.
2
При влаштуванні опалення з насосною циркуляцією і нижнім розведенням, коли існує кілька стояків, влаштовується повітряна лінія і на збірному трубопроводі цієї лінії монтується звичайний повітря осборнік з ручним або автоматичним краном для випуску повітря а.
3
При влаштуванні опалення з примусовою циркуляцією і верхньою розводкою, повітря осборнікі встановлюються на найбільш віддалені стояки і також обладнуються кранами для видалення повітря а.
4
Для видалення повітря а з приладів опалення системи з нижнім розведенням встановлюються крани Маєвського. Для спуску повітря а викручуємо запірний гвинт крана і залишаємо його так до того моменту, поки через нього піде вода без бульбашок повітря а. Після чого кран закриваем.Еслі же, з якоїсь причини, прилади для виходу повітря а у вашій опалювальної системі не встановлені, допущені помилки при монтажі, єдиний вихід - це звернутися до фахівців. Інакше тепла вам не видать!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AEJhz1G3ln4