Як намалювати слона.

Найбільший і улюблений багатьма людьми житель зоопарку - це слон. До речі, слон не тільки перевершує мешканців зоопарку за своїми розмірами, він, до того ж, є найбільшим ссавцем на всій нашій планеті. У деяких країнах світу люди беруть слонів собі в помічники. Малюкові, ще жодного разу не бачив це величезна тварина, можна намалювати слона на папері.
Інструкція
1
Тулуб слона на папері слід намалювати у вигляді великої окружності.
2
Голова слона - це теж окружність, тільки в 3-4 рази менша, ніж тулуб тварини.
3
Далі слону потрібно намалювати довгий хобот. Малюкові при цьому потрібно пояснити, що саме хоботом слон здобуває собі їжу - зриває їм траву з землі і листя з дерев.
4
Тепер слону необхідно намалювати великі вуха, необхідні тварині для захисту від перегріву. До речі, малюнок вен, на поверхні вух слона також індивідуальний, як і відбитки пальців у людини.
5
Далі слону необхідно намалювати маленькі оченята і ротик. Т.к. рисунок слона належатиме дитині, можна намалювати цю тварину усміхненим.
6
Настав час додати слону ноги. Вони у цієї тварини дуже потужні, адже саме на ноги доводиться основне навантаження від неймовірної ваги тіла слона .
7
Тепер на ногах слона слід намалювати круглі пальчики і показати складки колін у вигляді округлих завитушок.
8
Останній етап малювання слона - це зображення його маленького хвостика. Дуже дивно, що хвіст, порівняно з іншими частинами тіла, такий маленький. Але так вже задумано природою. До речі, зовсім ще нетямущий слоненята, щоб не заблукати на прогулянці, тримаються своїми хоботками за хвости своїх мам-слоних.
9
Слона залишається лише розфарбувати. У природі це тварина зазвичай має сіре забарвлення. Але на малюнку його можна розфарбувати в будь-який колір: блакитний, синій, червоний, рожевий, жовтий, фіолетовий, помаранчевий. Це заняття краще довірити дитині, адже дитяча фантазія, на відміну від фантазії дорослих, безмежна.
Слон - найбільша тварина на планеті, що відрізняється великими вухами і рухливим хоботом. Його люблять як дорослі, так і діти. Враховуючи всі пропорції слона , намалюйте разом з дітьми такого симпатичного жителя зоопарку.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - акварельні фарби або гуаш.
Інструкція
1
Візьміть білий аркуш паперу і розташуйте його горизонтально. Намітьте контури майбутнього слона . Простим олівцем спочатку намалюйте два кола перетинаються між собою. Начерк робіть легкими, трохи помітними лініями. Першу окружність намалюйте побільше. Це буде тулуб слона . Маленький коло - це голова тварини.
2
Зробіть ескіз збоку. Першу окружність подумки розділіть по-горизонталі на дві частини. В вірніше частини ближче до краю намалюйте очей. Потім в нижній частині цього кола намалюйте довгий хобот. Цей елемент найскладніший, тому намагайтеся малювати його дуже акуратно. У підстави зображайте його трохи товщі, ніж на кінці. Закінчите елемент маленьким кружечком. Слона можна намалювати з піднятим хоботом або з опущеним. Трохи нижче зобразите рот. Його можна зробити усміхненим.
3
До тулубу знизу прірісуйте чотири лапи прямокутної форми. Пам'ятайте, що ноги у тварини великі, так як на них лежить основне навантаження. На кінці кожної лапи зобразите три пальці. На колінах кожної ноги намітьте складки. До другої окружності приєднаєте невеликий хвіст. У слонів є ще одна відмітна риса - це великі вуха, завдяки яким тварина рятується від перегріву. До першого кругу домалює ці дві частини. В ракурсі збоку малюйте одне вухо полуовальной форми, а інше зобразите схожим на башмак.
4
За допомогою ластику приберіть всі непотрібні лінії. Контури слона зробіть більш чіткими. На малюнку можна додати додаткові елементи, зробити фон. Розфарбуйте слоника акварельними фарбами, гуашшю або олівцями. Колір тваринного виберете на свій смак. Це може бути сірий, блакитний або рожевий відтінок.