Як знайти колодязь.

Колодязь потрібен будь-якому дачникові і садівникові. Адже щоб доглядати за садом, вода потрібно постійно. А багато дачні селища знаходяться за межею міста і не підключені до системи міського водопостачання. Без колодязя не обійтися.
Вам знадобиться
  • Хороші відносини з сусідами по дачній ділянці
  • Палка
  • Наблюдательность
Інструкція
1
Існує декілька способів пошуку колодязя, включаючи нетрадиційні, коли місце залягання вод шукається за допомогою відстеження реакції контурних рамок на коливання біополя людини. Однак більш надійний і простий спосіб - шукати воду там, де вже є колодязі.
2
Спробуйте поспілкуватися з сусідами по дачній ділянці і попросити їх згадати як вони рили свій колодязь - на якій глибині залягала вода, який склад грунту, як скоро піднімається вода і т.п.
3
З дозволу сусідів заміряйте глибину і розмір водяного стовпа в їх колодязі. Зверніть увагу на місце, в якому викопаний колодязь - може бути він знаходиться на височині? Враховуйте ці дані, коли будете шукати місце для колодязя.
4
Підшукуючи місце колодязя, обов'язково пам'ятайте, що найближче джерело забруднень (туалет, помийні ями тощо) повинен знаходиться не ближче ніж 25 метрів від точки буріння колодязної свердловини.