Як посадити троянду.

Кущі троянд можуть значною мірою покращити вигляд вашого саду. При цьому, всупереч сформованим стереотипам, за ними не так вже складно доглядати. Посадивши троянди, переконайтеся, що ви приділяєте їм належну увагу і незабаром ви станете власником ще більш прекрасного саду.
Вам знадобиться
  • Кущі троянд (саджанці)
  • Лопата
  • Кісткова мука
  • Компост
  • Тачка
Інструкція
1
Щоб посадити троянди, підготуйте для цього землю. Молоденьким саджанцям потрібно буде багато харчування, щоб закріпитися після посадки. Рози взагалі досить вимогливі до якості ґрунту. Як місце для посадки виберіть таке простір, який щодня висвітлюється сонцем хоча б шість годин.
2
спушите землю і викопайте в ній досить глибоку і широку для посадки ямку (у троянд досить розгалужена коренева система, тому яма повинна бути приблизно півметра завглибшки і півметра завширшки). Вириту землю кидайте в тачку.
3
На дно ямки накидайте компосту (одну лопату). Зверху присипте компост жменею кісткового борошна.
4
Додайте ще одну лопату компосту і пригорщу борошна в землю, якої наповнена тачка. Перемішайте землю.
5
Посадіть рожевий кущ в землю. Розподіліть кореневу систему по всьому простору ямки від однієї стінки до іншої. І починайте закопувати яму землею з тачки. Зупиніться, коли вам залишиться п'ять сантиметрів до рівня землі.
6
Полийте грунт навколо куща, щоб вона лежала щільніше. Зачекайте поки вода повністю вбереться і завершите посадку, вирівнявши землю залишилася землею з тачки.
7
Якщо ви збираєтеся посадити кілька кущів троянди, то повторіть всі операції описані вище. Але пам'ятайте, що відстані між кущами повинні складати хоча б метр-півтора, адже коріння трояндочки потрібен простір.