Як зняти шпалери зі стін.

Ще не так давно, роблячи ремонт у своїй квартирі, люди не сильно дбали про якість і клеїли шпалери прямо поверх старих. Сьогодні це здається безглуздістю, ремонт хочеться зробити якісно і надовго, і тому щоб ви не збиралися згодом робити зі стінами, старі шпалери потрібно зняти.
Вам знадобиться
  • Невеликий металевий шпатель з жорстким лезом, вода, валик або макловица.
Інструкція
1
Міцність приклеєних шпалер визначається не тільки якістю їх обклеювання, а й рівнем вологості в приміщенні. Так, в квартирах з підвищеною вологістю, шпалери , швидше за все, будуть зніматися легше, ніж в сухих приміщеннях.
2
Технологія зняття шпалер полягає в механічній «зачистці» шпалер за допомогою шпателя, який слід тримати під кутом 45 ° до стіни і, виконуючи різкі рухи, відривати від стіни паперове покриття.
3
Якщо вам не пощастило, і шпалери погано піддаються, нанесіть на стіну валиком або макловицей воду, ретельно змочивши нею шпалери . Просочившись, папір буде зніматися набагато легше. Намагайтеся не сильно поливати стіну водою, тому що ви ризикуєте залити сусідів, що живуть в квартирі поверхом нижче. Стики між підлогою та стінами, зазвичай, легко пропускають вологу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i_y4rlyolHk