Як намалювати кошеня. Як намалювати Соннов кошеня.

Найпопулярніше домашня тварина - звичайно ж, кішка. Це ласкаве створення здатне підняти настрій і відвернути від повсякденних турбот навіть самого похмурого людини. Маленький кошеня, тільки що з'явився в будинку, викликає найсвітліші посмішки і розчулення у своїй новій сім'ї. Кумедний пухнастий клубочок, весело грає шнурками від батькових черевиків і розкидуючий по дому мамині бігуді, так нагадує маленького нетямущого дитини. Часом, спостерігаючи за грайливим кошеням, так хочеться намалювати це миле озорное істота на папері.
Інструкція
1
Починати малювання кошеня слід з зображення на аркуші паперу овалу.
2
Далі нижче овалу слід намалювати окружність, дотичну з ним. Голова і тулуб кошеня готові.
3
Тепер овал і окружність потрібно з'єднати дугою з лівого боку. Так у кошеняти з'явиться грудка.
4
Коли голова, тулуб і грудка забавного малюка вже намальовані, необхідно додати йому хвостик.
5
На голові пустотливого кошеняти потрібно намалювати трикутні вушка, повернені в різні боки. Це зробить кошеня ще цікавіша.
6
Тепер пухнастому суті потрібно намалювати кругленькі оченята, зовнішні куточки яких спрямовані в різні сторони.
7
Між очей кошеня слід намалювати маленький акуратненький носик.
8
Далі пустотливому створенню необхідно намалювати круглі щічки, ротик і маленький язичок.
9
Тепер за допомогою тонких прямих ліній над вічками кошеня потрібно намалювати довгі вії, а з щічок - довгі вуса.
10
Далі слід придумати, якого забарвлення буде кошеня. Він може бути смугастим. Тоді на його голові, тілі, вушках і хвостику потрібно буде намалювати смужки. На тулуб плямистого кошеняти можна намалювати різної форми і розміру цятки. А на тілі однотонного малюка нічого домальовувати не потрібно.
11
Найцікавіший етап малювання кошеня - це його розфарбовування. Саме зараз можна пофантазувати в повну силу. Сам малюк може бути рудим, сірим, білим, чорним, коричневим. Оченята його можуть і блакитними, і зеленими, і жовтими, і коричневими. Над кольором цяток на шкірці теж можна поекспериментувати.