Як кріпити пластикові плінтуса.

Пластиковий плінтус користується постійним попитом покупців, будучи хорошою альтернативою дорогому дерев'яного елементу декору. Пластиковий плінтус просто кріпиться і у вигляді бонуса дозволяє використовувати його внутрішню частину як кабель-каналу.
Інструкція
1
Пластиковий плінтус можна кріпити як на клей «рідкі цвяхи», так і на саморізи. Якщо стіна, до якої кріпиться плінтус, виконана з гіпсокартону, використовуйте саморізи, а якщо стіна бетонна і ви не впевнені, що точно знаєте місцезнаходження електричного кабелю, то найкраще буде приклеїти плінтус на «рідкі цвяхи».
2
Планується встановлюється з використанням фурнітури, що дозволяє з'єднати плінтус на внутрішніх і зовнішніх кутах і облагородити краю. Почніть роботу від дверей, рухаючись потім по периметру кімнати. Встановіть заглушку на один кінець плінтуса , відріжте плінтус потрібної довжини, враховуючи відстань від дверного наличника до найближчого кута і, встановивши на інший кінець внутрішній або зовнішній кут, приклейте або прикрутите плінтус до стіни.
3
У такому ж порядку зробіть роботи по установці плінтуса по периметру всієї кімнати. Якщо ви кріпите плінтус на саморізи, вийміть заглушку кабель-каналу з корпусу плінтуса , а після завершення монтажу вставте її на місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RvyehTH3L7I