Як підключити подвійний вимикач. Як підключити три електросвітільніка на подвійний вимикач.

Подвійні або двоклавішні вимикачі використовуються для роздільного управління освітленням. Такі вимикачі найкраще встановлювати в приміщеннях з великою кількістю ламп, щоб регулювати інтенсивність світла.
Інструкція
1
Монтаж Двоклавішний вимикача полягає не тільки в правильному підключенні проводів до механізму самого вимикача, але і в вмілої організації прокладки кабелю і правильному з'єднанні контактів в розподільній (распаячних) коробці.
2
Від кожної групи ламп в розподільну коробку повинно приходити по 2 дроти. Всього 4. від автоматичного вимикача даної електричної групи 2 дроти: нульовий і фазний. До вимикача з розподільної коробки виходитиме 3 дроти: 1 фазний і 2 від освітлення.
3
Схема з'єднання в розподільній коробці буде виглядати наступним чином. Припустимо, від кожної групи ламп приходять по 2 дроти: 2 білих і 2 синіх. Від вимикача приходять 2 синіх і 1 білий. Від автоматичного вимикача (в щитку) приходять 1 фазний і 1 нульовий провід. Обидва синіх дроти від ламп слід з'єднати з нульовим проводом, а обидва білих з'єднати з двома синіми від вимикача. Фазний провід потрібно з'єднати з білим дротом від вимикача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rBXeLw52z_Y
Зверніть увагу
Схема підключення проводів до механізму вимикача зазвичай намальована на самому вимикачі і виглядає завжди так: з одного боку підключається 1 провід (фазний), а з іншого боку 2 дроти, що йдуть від освітлення.