Як вибирати цифрову відеокамеру.

Якщо ви вирішили зняти кіно або просто задалися метою відобразити на пам'ять події з вашого життя, вам потрібна відеокамера. Але при виборі цього девайса потрібно бути уважним, щоб не зіпсувати те, що вже більше не повториться.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть увагу на формат відеозапису камери. Цифрові відеокамери здатні проводити запис в форматах Digital 8, mini DV, micro MV, DVD, Mpeg 4. Перші три виробляють запис на стрічку в цифровому форматі. Камера, що записує в Digital 8, здатна виробляти оцифровку аналогових записів. Камери mini DV і micro MV досить компактні, причому якість другий значно краще, але перша дешевше по стоімості.Преімущество DVD-камер в тому, що вони ведуть запис на диск, а Mpeg 4-камери виробляють запис на жорсткий диск або flash-карту.
2
Зверніть увагу на виробника оптики відеокамери, віддаючи перевагу відомим виробникам.
3
Вибирайте камеру з дзеркальним видошукачем, на відміну від оптичного видошукача, дзеркальний не створить спотворення і зміщення картинки.
4
Зверніть увагу на можливості збільшення. Для непрофесійної відеокамери достатньо 10-кратного оптичного збільшення, так як більше збільшення можливо без втрати якості тільки при зйомці зі штатива.
5
Зверніть увагу на характеристики світлочутливих елементів (ПЗС матриця, CDD) відеокамери. Вибирайте камеру з матрицею більшою по діагоналі, це дозволить вести якісну зйомку в умовах недостатньої освітленості. Висока роздільна здатність матриці безпосередньо впливає на якість зйомки. Вибирайте камеру з оптичним стабілізатором зображення.
6
Вибирайте відеокамеру , що дозволяє підключати зовнішній мікрофон, що забезпечити високу якість запису звуку. Нарешті, вибирайте відеокамеру з більшою ємністю акумулятора і можливістю підключення додаткових пристроїв.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0FPmf56VHTU