Як підключити камеру до телевізора. підключення web-камери до дисплея.

Підключення відеокамери до телевізору перетворює її в банальний відеомагнітофон і дозволяє переглянути на великому телевізійному екрані відзнятий матеріал. Рекомендації, як підключити камеру до телевізору , не відрізняються складністю.
Інструкція
1
Сучасні відеокамери мають вивідні дроти, до яких потрібно просто підключити коаксіальний кабель для передачі звуку і відео. Інший кінець кабелю підключається до телевізору за допомогою стандартного роз'єму типу «тюльпан». Якщо коаксіальногокабелю не виявилося в стандартній комплектації відеокамери, його можна придбати в будь-якому магазині радіотехніки.
2
Коаксіальний кабель виглядає як звичайний кабель, використовуваний, наприклад, для підключення антени до телевізору . Роз'єм для підключення коаксіального кабелю до камери являє собою одиночне гніздо-джек діаметром всього 3,5 міліметра, яке вставляється в AV-In/Out вихід відеокамери. На іншому кінці дроту розташовані роз'єми типу «тюльпан»: два роз'єми, якщо від камери до телевізору надходить монозвук, три роз'єми, якщо камера передає звук типу стерео.
3
Кожен роз'єм «тюльпана» має свій колір, відповідний кольору гнізда входи на панелі телевізора. Просто підключіть роз'єми в гнізда аналогічного кольору.
4
На дуже старих телевізорах гнізда для підключення можуть бути одноколірними. В такому випадку знайдіть потрібні гнізда експериментальним шляхом. Не бійтеся підключати роз'єми, якщо вони підключені неправильно, ніяких катастрофічних наслідків не настане, ви просто не почуєте звуку або не побачите зображення. В цьому випадку продовжуйте міняти роз'єми місцями.
Підключити звичайну веб- камеру з USB-інтерфейсом до телевізору з аналоговим сигналом неможливо, проте можна це зробити, задіявши системний блок в якості перехідника. Також ви можете придбати іншу модель веб-камери.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - веб-камера;
  • - системний блок комп'ютера.
Інструкція
1
Скористайтеся моделлю веб-камери, яка працює з аналоговим сигналом. Такі продаються в магазинах побутової техніки, місцях продажу радіотоварів і так далі, але краще всього замовляти їх в інтернеті. Це єдина можливість виконати підключення безпосередньо. Навіть у разі наявності у вашому телевізорі USB-інтерфейсу вам просто нікуди буде встановити драйвер камери, і вона не розпізнається системою. Залишається також варіант з використанням персонального комп'ютера як перехідного пристрою. Тут уважно перегляньте, які роз'єми маються на вашому телевізорі і відеоконтролер комп'ютера - HDMI, VGA, DVI, SVideo і так далі.
2
Виконайте підключення комп'ютера до телевізору за допомогою спеціальних кабелів і перехідників. Якщо це можливо, налаштуйте дозвіл таким чином, щоб вам зручно було користуватися екраном як монітор. Після цього підключіть вашу веб- камеру до USB-роз'єму комп'ютера за допомогою з'єднувального кабелю.
3
Виконайте установку драйвера пристрою з диска, що йде в комплекті при купівлі, і налаштуйте дозвіл та інші параметри в спеціальній утиліті або в меню «Пристрої» в панелі управління комп'ютером.
4
Встановіть вашу веб- камеру таким чином, щоб те, що ви хочете бачити, потрапляло в її кут огляду. У разі якщо її кабелю не вистачає для установки, скористайтеся спеціальними удлинителями для USB, які продаються в комп'ютерних магазинах. Зараз вже є у продажу телевізори з встановленими на них аналогами комп'ютерних операційних систем, але навіть вони не підтримують роботу з веб-камерами, оскільки їх (камер) дані спочатку призначені для іншої платформи і просто не будуть розпізнані системою, в слідстві чого камера не зможе працювати.