Як клеїти стельові плінтуса.

Декоративний стельовий плінтус є не лише чудовим елементом декору, здатним перетворити приміщення, але також допомагає приховати нерівності стику стелі і стін, що виникли при оштукатурюванні.
Вам знадобиться
  • Рулетка, столярне стусло, малярський ніж, шпаклівка Pufas або Fugenfuller, клей «рідкі цвяхи».
Інструкція
1
Існує два основних способи кріплення стельового плінтуса . У першому випадку ви клеїте плінтус на клей «рідкі цвяхи», а в другому на еластичну гіпсову шпаклівку Pufas або Fugenfuller.
2
Який би ви спосіб не вибрали, перш за все, відміряйте рулеткою плінтус потрібної довжини і обріжте один край плінтуса під кутом 45 ° за допомогою малярного ножа і столярного стусла. Якщо однією планки достатньо, щоб встановити плінтус від одного кута до іншого, обріжте обидва краї під кутом 45 °.
3
Нанесіть клей або розведену шпаклівку на тильну сторону плінтуса і приклейте плінтус між стіною і стелею. При використанні «рідких цвяхів» плінтус слід притримати кілька хвилин, поки клей не схопиться.
4
Діючи подібним чином, наклейте інші планки плінтуса по периметру кімнати і замажте розведеним розчином шпаклівки місця стиків і примикання до стіни і стелі, щоб стіни, плінтус і стеля утворили єдине ціле. Використовуючи вологу губку, приберіть сліди шпаклівки з поверхні плінтуса .
5
Дочекавшись повного висихання шпаклівки, можете приступати до обклеювання стін шпалерами або фарбування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0HMf7T-WSCA