Як обнулити картридж принтера.

Ситуація, коли потрібно обнулити картриджі на принтері, досить поширена. Здійснити це можна декількома способами.
Інструкція
1
В картриджах принтера є чіп, в якому записана інформація про його ресурсі і про кількість вже роздрукованих сторінок. Коли картридж видає повідомлення про необхідність його заміни, зовсім не обов'язково, що він дійсно порожній, просто чіп відрахував необхідну кількість сторінок. А на сторінках могло бути роздруковане всього по кілька рядків. Тобто рівень чорнила у картриджі обчислюється програмно, і немає інформації про реальний стан речей. Вирішити це проблему можна кількома шляхами. У лазерних принтера х є можливість просто замінити чіп на картриджі. У продажу є чіпи для великої кількості лазерних принтерів, є й універсальні чіпи, які підходять до цілого ряду моделей принтерів. В струменевих принтера х цей чіп принципово відрізняється і просто замінити його не можна. В цьому випадку можна провести обнуління чипів картриджів. Найбільш просто рішення - це здійснити обнулення за допомогою спеціальних програматорів або репрограмматоров. Вони є у продажу або їх можна зробити самостійно. Для самостійно обнулення чіпів вийміть картриджі з принтера.
2
В сервісному меню принтера натисніть кнопку скасування і при цьому утримуйте кнопку ОК. Через деякий час відпустіть кнопки.
3
В меню виберіть пункт Resets Menu і після цього натисніть ОК.
4
Виберіть пункт Partial Reset і після цього знову натисніть ОК. Після цього принтер вимкнутися.
5
Увімкніть принтер, виберіть регіон і мова - Європа.
6
Після цього дотримуйтесь тим інструкціям, які запропонує вам принтер. Перевірте який рівень чорнила. Якщо він не став 100%, то повторіть всі операції ще раз, але замість Partial Reset виберіть Semi Full Reset. В окремих випадках після цього необхідно повторити всі кроки в черговий раз, але вже з Partial Reset.
7
Так само спробуйте натиснути на кнопку «Скидання/Стоп» на самому принтері приблизно 10 секунд. Після цього рівень чорнила у картриджі перестане відслідковуватися принтером. Для кожного кольору потрібно проводити операцію окремо. Тепер рівень чорнила потрібно відстежувати самому візуально.
Після того як чорнило або тонер у картриджі закінчаться, їх неможливо використовувати при простій перезаправке, оскільки виробники встановлюють певну систему захисту. Тут вам необхідно придбати програматор або змінний чіп.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програматор;
  • - програма перепрошивки;
  • - змінний чіпсет.
Інструкція
1
Якщо у вас є змінний чіпсет для картриджа вашого лазерного принтера, встановіть його, попередньо знявши його бічні кришки і діставши старий. Після цього також закрийте картридж, встановіть в принтер і перейдіть до роздруківці пробної сторінки. Зазвичай чіпсети продаються в магазинах радіотехніки та комплектуючих товарів до друкуючих пристроїв, також їх можна зустріти в комплекті з тонером.
2
Придбайте в комп'ютерних магазинах вашого міста чи в точках продажів комплектуючих до копіювальної техніки програматор картриджі й. Зазвичай він йде окремою одиницею товару, але може продаватися і з тонером, відповідним до вашої моделі принтера.
3
Уважно вивчіть вкладену інструкцію, завантажте програмне забезпечення для перепрошивки, якщо таке не додавалося до програматора; після чого відповідно до зазначенням виконайте необхідні дії з чіпсетом вашого картриджа.
4
У разі якщо у вас відсутні навички роботи з программаторами і ви раніше жодного разу не виконували самостійну розбирання картриджа, зверніться до сторонніх організацій для виконання сервісних робіт з вашим принтером. Особливо це стосується лазерних принтерів, оскільки перепрограмування струменевих картриджі й виконується досить просто.
5
Також не рекомендується використовувати перепрограмовані картриджі протягом часу, на який поширюється гарантійний термін виробника, оскільки часто в правила користування принтерами і багатофункціональними пристроями входить використання нових картриджі й замість старих. У разі виникнення несправностей експертиза зможе підтвердити використання вами некоректних картриджі й, після чого виробник буде вправі відмовитися від виконання гарантійних зобов'язань.
Корисна порада
Не користуйтесь программатором самостійно при відсутності навичок роботи з ним.