Як зробити шахи.

У сучасному світі товарного достатку нескладно втілити будь-яку ідею оригінального подарунка. Але як зробити подарунок не тільки оригінальним, але і єдиним у своєму роді, неповторним, незабутнім? Зробіть подарунок ручної роботи, благо, що сьогодні ідей і матеріалів для рукоділля величезна кількість.
Інструкція
1
Як зробити шахи ручної роботи? Немає нічого простіше: виготовити шахову дошку можна за допомогою маси технік: декупаж, розпис, аплікація, вишивка, в'язання і т.д. Якщо ви вмієте вишивати, наприклад, хрестиком, то не буде потрібно навіть разлиновка тканини на квадрати, вишийте шахову дошку по квадратах канви.
2
Замість суцільних темних квадратів вишийте квадрати з монохромним малюнком. Якщо подарунок призначається для дорослої людини, доречні традиційні темні тони: чорний, коричневий, сірий. Якщо подарунок призначається юному шахісту, можна виконати кольорову вишивку.
3
Закінчивши вишивати, оформите шахи під скло в квадратну раму для фотографій. Якщо в магазині не вдається знайти раму потрібного розміру або форми, зверніться в багетну майстерню.
4
Аналогічним чином можна зробити шахи ручної роботи, використовуючи інші техніки, наприклад, вельми популярний сьогодні декупаж.
5
Наклейте на дерев'яну основу квадрати, вирізані з декупажних серветок або карт, і покрийте декупажним лаком. Другий шар лаку збільшить довговічність таких шахмат.В кожному разі шахи ручної роботи будуть відрізнятися оригінальністю і унікальністю при вельми невисокої вартості.
Корисна порада
Чи не оформляйте ваші шахи під пластик, на відміну від скла, він більш схильний до подряпин і інших пошкоджень, скло значно продовжить час життя вашого подарунка.