Як підібрати рюкзак: секрети шопінгу.

Якщо ви любите зручність під час подорожей або просто під час пересувань по місту, то вам необхідний рюкзак. І річ ця - не звичайний мішок на лямках. Рюкзаки бувають різні за виглядом і різні за функціональністю.

Найпоширеніший рюкзак - міський. Його обсяг 25-30 літрів, в ньому багато дрібних відділень, і відсутня зазвичай поясний ремінь.

Приблизно того ж обсягу рюкзаки призначені для мультиспорту. Вони дуже мало важать і пропускають повітря до спини та плечах. Крім того, в них може бути вбудована система для пиття.

Рюкзаки об'ємом побільше (40-45 літрів) шиються як прогулянкові, для турпоходів на пару днів. В них, як правило, є кріплення для телескопічних палок, а підкладка на спині не товста, що зменшує потовиділення на цій частині тіла.

Схожі рюкзаки роблять і для велосипедистів. Тільки на них нашивають світловідбиваючі елементи або ліхтарики для безпеки їзди. Крім стандартних кріплень існує і кріплення для шолома.

Якщо ви збираєтеся підійматися на гори, то вам потрібен штурмової рюкзак (40-60 літрів). Важити він повинен якомога менше. У них вузькі плечові бретелі і тонкий пояс (знімний). Крім цього, на поверхні рюкзака є багато кріплень, що дозволяють розміщувати на нього зверху додаткове спорядження.

Експедиційні рюкзаки створюються для пересування з важкою амуніцією на спині (80-100 літрів). Вони добре розподіляють навантаження на скелет і бережуть плечі за рахунок товстих підкладок на плечах і спині. Крім цього, довжина рюкзака може регулюватися під конкретний зростання.

Якщо ви майже не відчуваєте рюкзака в дорозі, значить, обраний він правильно.