Як дати рекламу.

Якщо компанія тільки вийшла на ринок або запустила новий продукт, тоді необхідно сказати про це всім, і ми починаємо рекламну компанію. Залежно від розмірів гаманця реклама може варіюватися.
Інструкція
1
Якщо у вас велика компанія, то почати можна з зовнішньої реклами. Навіть вивіска на дверях вашого офісу - це вже реклама. Але щоб до ваших дверей підійшли, добре б ще поставити щит в місті чи повісити розтяжку. Вам не треба виготовляти все це самим, достатньо звернутися в рекламне агентство, яке і спеціалізується на виготовленні подібної продукції.
2
Іншим важливим кроком є розміщення інформації про вас в засобах масової інформації. Це можуть бути місцеві газети, а може бути і центральне телебачення. Для цього звертаємося до відповідного відділу видання, який і займається такими питаннями і підписуємо з ними договір, що інформація про вашу марці чаю обов'язково прозвучить в новинних матеріалах або ваш ролик крутитимуть під час вечірнього показу мильної опери.
3
Але найпопулярнішою рекламою сьогодні є реклама в інтернеті: вона демократична за ціною і допомагає більш точно піднести ваш товар або послугу для цільової аудиторії. Щоб розмістити тут рекламу , вибираємо, що це буде: іміджева або контекстна. Іміджеву рекламу , різновидами якої є банер або стаття, можна розміщувати на багатьох сайтах, де ви помітили появу вашої цільової аудиторії. Для цього звертаємося до керівництва компанії, яка володіє зацікавила вас майданчиком і складаємо договір про розміщення вашої інформації. Контекстна реклама може бути розміщена тільки на майданчиках пошуковиків: Google, Yandex, Rambler. Тому звертаємося безпосередньо в рекламні відділи цих компаній і обговорюємо умови розміщення згідно вашим пошуковим запитам.
Корисна порада
Навіть якщо грошей зовсім немає, не зневіряйтеся. Сьогодні можна завжди знайти сайти безкоштовних оголошень, де можна зареєструватися і давати ваші оголошення скільки завгодно безкоштовно. Звичайно, це не гарантує, що ваше оголошення завжди дійде до потрібного вам клієнта. Але головне в бізнесі - завзятість, так що дерзайте.