Як скласти звіт про виконану роботу. Звіт про виконану роботу зразок.

Іноді буває важче відзвітувати про виконану роботу, ніж виконати її. А між тим, від такого звіту може залежати дуже багато чого. На вашу звітом той, хто читатиме його, не тільки складе уявлення про те, що було вами зроблено, але і цілком може дізнатися про ваші ділові якості.
Інструкція
1
Визначтеся з періодичністю звіту. Вони бувають щотижневими, щомісячними, квартальними та річними. Від цього залежить детальність акредитуючої звіту. Щотижневий і щомісячний звіт призначені для оперативного контролю, тому вони передбачають високий ступінь деталізації, докладний опис кожного етапу. В квартальному і річному звіті проводиться вже тільки аналіз роботи за всіма видами діяльності і представляються його результати.
2
Форма викладу результатів діяльності в щотижневому або щомісячному звіті повинна бути короткою і ясною. В них вказуйте тільки конкретну виконану роботу і приводите конкретні цифрові показники, які кількісно характеризують вашу діяльність. Якщо є великі розбіжності в показниках порівняно з попереднім звітним періодом, то відобразіть причини такої розбіжності і проаналізуйте їх. Якщо ви знаєте, як вирішити проблему, то свої пропозиції теж можете викласти в звіті.
3
Інформаційна структура звіту про виконану роботу має бути однорідна для всього документа. Продумайте форму його подання. У табличному вигляді він, напевно, буде більш наочним і компактним. Крім того, якщо цю таблицю робити, наприклад, в Excel, то зведений, щомісячний звіт можна ілюструвати наочними діаграмами.
Зверніть увагу
Будь звіт не повинен за обсягом перевищувати сторінки тексту. Уміння коротко викладати суть високо цінується начальством, так само, як і наочність представлення інформації.
Корисна порада
Не відкладайте написання звіту на останній момент, якщо ви кожен день будете хвилин по 5 в кінці робочого дня приділяти написанню звіту, то підсумковий звіт за тиждень вам не важко написати, оскільки весь матеріал практично вже готовий.