Як видалити вірус з комп'ютера безкоштовно.

Видалення комп'ютерного вірусу , як правило, складається з трьох етапів: це установка анти вірусу , який може видалити шкідливі програми, пошук вірусів за допомогою ретельного сканування жорстких дисків , видалення знайдених вірусів. На всіх етапах є ймовірність зіткнутися з труднощами, організованими творцями вірусів.
Інструкція
1
Шкідливі програми часто захищаються від спроб встановити антивірусну програму, відразу ж видаляються файли, які їй належать. Це відбувається ще під час установки програми. Щоб уникнути цієї проблеми потрібно або завантажуватися в безпечному режимі (натисніть F8 під час перезавантаження), або завантажуватися з завантажувального диска, попередньо встановивши в BIOS DVD-привод першим в порядку завантаження.
2
На наступному етапі можлива ситуація, коли після сканування всіх жорстких дисків, ви вірусів не знайшли. Може бути, вірус дуже новий і ще не потрапив в базу антивірусної програми. В цьому випадку знайдіть в інтернеті антивірус, який не потрібно встановлювати і в якого свіжа база даних з вірусу ми.
3
На третьому етапі ви можете зіткнутися з тим, що вірус може «вписатися» в програму, яка вам потрібна. Якщо антивірус не може видалити шкідливу програму з потрібною, то доведеться видалити обидві. Можливий варіант, при якому вірус заразив потрібний вам файл. Зазвичай копії таких файлів немає. Якщо є сумніви, то краще звернутися за допомогою до фахівця, який зможе врятувати ваш файл. Також можуть бути заражені файли самої операційної системи. В такому випадку велика ймовірність, що легше перевстановити систему, ніж видаляти віруси з її файлів. При цьому потрібно скопіювати всі потрібні файли з жорсткого диска і відформатувати його. Ці скопійовані файли теж необхідно ретельно перевірити на наявність шкідливих програм і видалити їх. Інакше швидше за все відбудеться ще одне зараження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=W37MyJLKuaI
Останнє часом почастішали випадки зараження комп'ютерів користувачів програмами, які заважають виконанню основних функцій програми, пропонуючи відновлення доступу до них після відправки смс або іншого способу оплати. На жаль, деякі з них прибрати неможливо, проте більшість зроблені за однаковим принципом, і їх видалення віднімає не так багато часу.
Вам знадобиться
  • - антивірусна утиліта.
Інструкція
1
При появі на екрані вірусного банера спробуйте виконати перезавантаження браузера або операційної системи. Якщо це не допомогло, відкрийте диспетчер задач. Це робиться за допомогою натискання клавіш Alt + Ctrl + Delite натискаете правою кнопкою миші на панелі швидкого запуску.
2
У новому вікні, перейдіть до вкладки «Додатки». Знайдіть у списку відкритих програм вірусний банер, ви його дізнаєтеся по ярлику або за назвою програми, якої не запускали. Виділіть його за допомогою правої кнопки миші та натисніть пункт «Зняти задачу». Якщо це не допомогло, перейдіть до сусідній вкладці - процеси.
3
Знайдіть у списку процес, який був запущений шкідливою програмою. Зазвичай він має дивне ім'я із символів різних алфавітів і цифр. Перепишіть цю назву. Натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Завершити дерево процесів». Після цього відкрийте редактор реєстру системи, ввівши команду «Виконати» за допомогою меню «Пуск».
4
Введіть у рядку regedit, у вікні розгорніть дерево папок у лівій частині екрану і видаліть вручну все директорії з такою ж назвою. Якщо не виходить, спробуйте запустити комп'ютер в безпечному режимі, перезагрузив його і натиснувши F8 при включенні. Далі виберіть безпечний режим і повторіть дії.
5
Після цього скачайте будь-яку антивірусну систему останньої версії і виконайте повну перевірку комп'ютера, включаючи оперативну пам'ять, знімні носії і так далі. Намагайтеся надалі не включати захист антивірусних систем при роботі в мережі інтернет, особливу увагу приділіть викачуваним в архівах файлам, перевірте при відкритті ім'я і параметри даних, перш, ніж разархивировать їх.
Корисна порада
Ніколи не видаляйте антивірус з комп'ютера.